Találatok a Gstaad címkére

Találatok száma: 18

Tenisz: Györét az elődöntőben állították meg Gstaadban

2018-07-28 20:55:32

A második helyen kiemelt spanyol Roberto Bautista-Agut és az olasz Matteo Berrettini jutott a svájci Gstaadban zajló 501 ezer euró (163.4 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztorna döntőjébe szombaton.

tenisz férfi tenisz Györe László Gstaad ATP

Tenisz: az umagi győztes menetel, már elődöntős

2015-07-31 15:11:13

A múlt héten Umagban győztes Dominic Thiem bejutott az elődöntőbe pénteken a 439 ezer euró (137 millió forint) összdíjazású gstaadi férfi salakpályás tenisztornán.

tenisz Gstaad Dominic Thiem

Tenisz: két kiemeltet legyőzve nyert Umagban Cuevas

2014-07-27 20:27:24

Az umagi férfi tenisztorna döntőjében az első helyen kiemelt olasz Fabio Fognini után a második kiemeltet (Tommy Robredót) is legyőzte Pablo Cuevas, így karrierje második ATP-tornáját nyerte meg.

tenisz Valkusz Máté U16-os tenisz Eb Stollár Fanny Pablo Andujar Kotormán Ákos

Tenisz: Andújar két év után nyert tornát, ezúttal Gstaadban

2014-07-27 17:32:36

A spanyol Pablo Andújar két szettben nyert az argentin Juan Mónaco ellen a 427 ezer euró (132.2 millió forint) összdíjazású gstaadi férfi tenisztorna vasárnapi döntőjében.

tenisz Pablo Andujar Juan Monaco Gstaad

Tenisz: Mónaco továbblépett, majd sajtot vizsgált

2014-07-21 23:59:06

Könnyedén vette az első akadályt, és továbblépett a legjobb 16 közé a svájci Gstaadban rendezett 426 605 euró összdíjazású ATP-tornán Juan Mónaco, majd mivel a könnyed győzelem alatt nem fáradt el, látogatást tett egy sajtgyárban is.

tenisz Umag Gstaad Baki Atlanta ATP

Tenisz: 18 év után ismét orosz győztest avattak Gstaadban

2013-07-28 13:12:54

Tizennyolc évvel Jevgenyij Kafelnyikov sikere után újra orosz játékos nyerte meg a gstaadi salakpályás teniszversenyt. Az idei döntőben Mihail Juzsnij 6:4, 6:3-ra verte meg a holland Robin Haasét.

tenisz Robin Haase Mihail Juzsnij Jevgenyij Kafelnyikov Gstaad

Videó: hullámvölgy - Federer szettet sem nyert a svájci tornán

2013-07-26 15:37:53

Mint arról beszámoltunk, az első helyen kiemelt Roger Federer a gstaadi salakpályás tenisztorna 2. fordulójában 6:3, 6:4-es vereséget szenvedett a német Daniel Brandstól. A korábbi világelső svájci játékos az első fordulóban erőnyerő volt, így nyert játszma nélkül búcsúzott a hazai közönség előtt. Íme, a mérkőzés összefoglalója!

tenisz Roger Federer Gstaad Daniel Brands

Tenisz: Federer szettet sem nyert a svájci tornán

2013-07-25 18:15:27

Az első helyen kiemelt Roger Federer a gstaadi salakpályás tenisztorna 2. fordulójában 6:3, 6:4-es vereséget szenvedett a német Daniel Brandstól. A korábbi világelső svájci játékos az első fordulóban erőnyerő volt, így nyert játszma nélkül búcsúzott a hazai közönség előtt.

Tenisz: Wawrinka nehezen, Mónaco könnyen nyert

2013-07-24 19:19:34

A második helyen kiemelt, hazai pályán szereplő Stanislas Wawrinka két szoros játszmában nyert a spanyol Daniel Gimeno-Traver ellen a gstaadi salakpályás tenisztorna 2. fordulójában. A negyedik kiemelt Juan Mónaco sokkal könnyebb mérkőzésen jutott be a negyeddöntőbe.

tenisz Stan Wawrinka Juan Mónaco Gstaad

Tenisz: Bellucci legyőzte Andrejevet, így döntős Gstaadban

2009-08-02 02:13:44

A Gstaadban zajló férfi tenisztorna elődöntőjében a brazil Thomaz Bellucci két szoros játszmában legyőzte a harmadik helyen kiemelt orosz Igor Andrejevet, így bejutott a döntőbe, amelyben ellenfele a brazil Marcos Danielt legyőző német Andreas Beck lesz.

Thomaz Bellucci Igor Andrejev Gstaad Andreas Beck

Tenisz: Andrejev Gstaadban, Dusevina Isztambulban elődöntős

2009-08-01 02:08:17

A Gstaadban zajló férfi tenisztorna negyeddöntőjének utolsó mérkőzésén a harmadik helyen kiemelt orosz Igor Andrejev két szettben győzte az ötödikként rangsorolt Jérémy Chardyt, így bejutott az elődöntőbe.

Gstaad

Tenisz: kiesett az első helyen kiemelt Wawrinka Gstaadban

2009-07-30 23:16:35

A Gstaadban zajló férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében kiesett az első helyen kiemelt svájci Stanislas Wawrinka, miután kikapott a brazil Thomaz Belluccitól.

Gstaad Stan Wawrinka

Tenisz: a kiemelt Victor Hanescu feladta mérkőzését Gstaadban

A Gstaadban zajló férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében a negyedik helyen kiemelt román Victor Hanescu gyomorfájdalmai miatt feladta a francia Florent Serra elleni mérkőzését.

Victor Hanescu Gstaad

Tenisz: Davigyenko és Almagro Umagban, Andrejev és Chardy Gstaadban jutott tovább

2009-07-30 09:39:37

A Gstaadban zajló tenisztorna nyolcaddöntőjében a szerdai játéknapon mindkét kiemelt versenyző, a harmadikként rangsorolt orosz Igor Andrejev és az ötödik francia Jérémy Chardy is győzött, előbb a cseh Jan Hernychet, utóbbi az orosz Mihail Juzsnijt legyőzve jutott a negyeddöntőbe.

Nyikolaj Davigyenko Nicolas Almagro Umag

Tenisz: Hanescu, Chardy és Kiefer is továbbjutott Gstaadban

2009-07-29 01:36:35

A Gstaadban zajló férfi tenisztorna első fordulójának kedden lejátszott mérkőzésein a negyedik helyen kiemelt román Victor Hanescu, az ötödikként rangsorolt francia Jérémy Chardy és a hatodik kiemelt német Nicolas Kiefer is győzött, így továbbjutottak a következő körbe.

Gstaad

Tenisz: Kohlschreiber és Feliciano López is búcsúzott Gstaadban

2009-08-03 04:00:25

A Gstaadban zajló férfi tenisztorna első fordulójában kiesett a második helyen kiemelt, német Philipp Kohlschreiber, és a hetedikként rangsorolt spanyol Feliciano López is vereséget szenvedett, előbbi a román Victor Crovoi ellen egy szoros és egy nagyon sima szettben, utóbbi a szintén spanyol Guillermo García-López ellen döntő szettben kapott ki, így mindketten kiestek.

Gstaad

Tenisz: Hanescu jutott elsőként a gstaadi döntőbe

2008-07-19 04:00:21

A román Victor Hanescu három játszmában nyert az első helyen kiemelt, hazai közönség előtt szereplő Stanislas Wawrinka ellen, s ezzel bejutott a döntőbe a 389 ezer euró összdíjazású svájci salakpályás férfi tenisztornán.

Gstaad

Santoro nagyot léphetett előre, Ferrer viszont csak őrzi pozícióját

2007-07-20 00:00:11

Az elmúlt héten három rangosabb ATP-tornát rendeztek, de egyik végeredménye sem írta át gyökeresen a hagyományos, illetve kizárólag az idei eredményeket összesítő világranglistát. Előbbin a svájci Roger Federer, utóbbin a spanyol Rafael Nadal vezet. A három torna győztese közül a francia Fabrice Santoro a hagyományos ranglistán 25., míg az ATP RACE-en húsz helyet léphetett előre.