Találatok a foci címkére

Találatok száma: 334

Ajax: Bob Marley inspirálta a klub harmadik számú mezét

2021-08-20 12:39:02

A holland labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) regnáló bajnoka, az Ajax a hivatalos oldalán bemutatta a harmadik számú mezét, amelynek elkészítését minden idők legismertebb reggae zenésze, Bob Marley és dala, a Three Little Birds inspirálta.

minden más foci mez labdarúgás holland labdarúgás holland foci holland bajnokság

Videó: a gólszerző nem találta a címert az ünneplésnél

2021-08-20 11:03:04

Korábban beszámoltunk róla, hogy a Puma tervezői nem voltak túl kreatívak, amikor tíz klub harmadik számú mezének a dizájnját ugyanarra a mintára építették – a Fenerbahce csütörtöki gólszerzőjét, Muhammed Gümüskayát azonban nem ez zavarta, hanem hogy a dresszen egyszerűen nem találta a klub címerét, amit meg akart csókolni a gólöröménél.

török foci labdarúgás gólöröm foci Szalai Attila Fenerbahce

Eb 2020: Magyarország is szereplője a legszebb pillanatokat bemutató filmnek

2021-08-18 09:16:37

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) a hivatalos Youtube-csatornáján tette közzé az idei Európa-bajnokság legszebb pillanatait bemutató filmet – Budapest, a Puskás Aréna, és a magyar válogatott csodás képsorokon jelenik meg a videóban.

magyar válogatott labdarúgás foci Eb foci UEFA Magyarország

Ligue 1: nem bírt egymással a Marseille és a Bordeaux

2021-08-15 15:01:47

A francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 2. fordulójában sem sikerült győznie a Lyonnak, sőt az Angers otthonában 3–0-s vereséget szenvedett úgy, hogy Maxwel Cornet-t kiállították, Marcelo pedig öngólt hozott össze, míg a Reims hazai pályán 3–3-as döntetlent játszott a Montpellier-vel. A Marseille hiába vezetett 2–0-ra a Bordeaux ellen, a végeredmény 2–2 lett.

labdarúgás francia foci francia bajnokság foci Olympique Lyon Marseille

Ligue 1: CR kinevette honfitársát, nem igazolna Franciaországba

2021-08-13 13:28:54

Amióta José Fonte – aki a Lille-lel az elmúlt idényben francia bajnoki címet szerzett – meglátta a híreket, melyek szerint a világklasszis Lionel Messit szerződtette a rivális Paris Saint-Germain, folyamatosan kérleli honfitársát, Cristiano Ronaldót, hogy csatlakozzon a csapatához – persze a kérést nem tudta komolyan venni a szupersztár.

nemzetközi átigazolás minden más foci labdarúgás francia bajnokság foci Paris Saint-Germain

Barcelona: megvan, ki az új csapatkapitány

2021-08-09 15:06:14

Lionel Messi távozásával meg kellett választani a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő FC Barcelona új csapatkapitányát – Sergio Busquetset érte a megtisztelő feladat, az ő távollétében Gerard Piqué, Sergi Roberto vagy Jordi Alba veheti fel a karszalagot.

spanyol foci Sergi Roberto Lionel Messi La Liga Jordi Alba

Svájc: Murat Yakin az új svájci szövetségi kapitány

2021-08-09 11:51:03

A korábbi válogatott Murat Yakin lett a svájci labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya – közölte a Magyar Távirati Iroda.

szövetségi kapitány svájci válogatott minden más foci labdarúgás foci Vladimir Petkovic

Juventus: „A kör bezárult” – Buffon távozik az idény végén

2021-05-11 15:48:08

A Juventus 43 éves kapusa, Gianluigi Buffon a beIN Sportsnak adott nyilatkozatában elmondta, hogy az idény végén távozik a klubtól, amelynél összesen 19 idényt töltött el.

olasz nemzetközi átigazolás foci Serie A Juventus Gianluigi Buffon

Kolumbia: hihetetlen – hét játékossal állt ki az élvonalbeli csapat!

2021-04-12 16:28:03

A hétvégén rendezték meg a kolumbiai bajnokságban az Águilas Doradas–Boyacá Chicó futballmérkőzést, azonban a hazaiaknak már a meccs előtt problémái akadtak a csapat összeállításával: pozitív COVID–19-es esetek miatt ugyanis cserék nélkül, hét játékossal voltak kénytelenek pályára lépni.

minden más foci koronavírus foci Kolumbia

Bundesliga: Így senkit sem fog érdekelni a bajnokság… – Gündogan

2021-04-06 18:17:03

Ilkay Gündogan, a Manchester City német futballistája kifejtette véleményét a Bundesligáról, ugyanakkor az angol bajnokságot természetesen dicsérte.

német labdarúgás német foci német bajnokság foci angol labdarúgás angol foci

Atalanta: „Megszégyenülve éreztem magam C. Ronaldo miatt!”

2021-04-06 17:30:41

Az Atalanta német futballistája, Robin Gosens önéletrajzi könyvében vallott arról, hogyan hozta korábban kellemetlen helyzetbe a Juventus klasszisa, Cristiano Ronaldo.

serie_a olasz foci olasz bajnokság foci Cristiano Ronaldo

Videó: a balhé után az ellenfél kispadja előtt ünnepelt a játékos

2021-04-04 22:12:27

A minap az angol harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban (League One) találkozott egymással a Sunderland és az Oxford United futballcsapata. A rendkívül feszült hangulatú meccs szünetében kitört a balhé, elszabadultak az indulatok, és valaki lefejelte az Oxford kapusát, Jack Stevenst. A történet azonban itt még messze nem ért véget…

videó foci angol labdarúgás angol foci Sunderland Oxford United

Ausztria: soha ilyen gyorsan nem tripláztak még!

2021-04-04 18:23:42

A Red Bull Salzburg a Sturm csapatát fogadta az osztrák labdarúgó-bajnokság 23. fordulójában. A salzburgi Patson Daka nemcsak triplázni tudott, ezt 11 perc alatt hajtotta végre, amivel történelmi rekordot ért el a ligában.

osztrák Bundesliga foci Red Bull Salzburg

Videó: így örült a török játékos, amikor behívták a válogatottba

2021-03-31 11:09:43

Alpaslan Öztürk, a török Göztepe SK labdarúgócsapatának játékosa nagyon boldog pillanatokat élt át, amikor telefonon megtudta, hogy behívták a felnőtt nemzeti válogatottba. Örömében ugrálni kezdett, majd a jelenlévőkkel ünnepelt.

török válogatott török foci minden más foci foci

Kép: „Épp a vonalon” – óriásit trollkodott Nemanja Matics

2021-03-30 15:17:13

Nemanja Matics nem hagyhatta szó nélkül a szerb–portugál világbajnoki selejtezőn történteket, és kihasználta az alkalmat, hogy megtréfálja csapattársát, Bruno Fernandest a Manchester United öltözőjében.

szerb válogatott portugál válogatott foci angol foci Nemanja Matics Manchester United

Real: Marcelo megszegte a járványügyi szabályokat, büntetés vár rá

2021-03-29 13:57:55

Marcelo kihasználta a néhány napos szabadságát, és a családjával Valenciába utazott. Ezzel azonban megszegte a spanyol járványügyi utazási korlátozásokat, ami miatt büntetésre számíthat – írta a Marca.

spanyol labdarúgás spanyol foci foci Real Madrid Marcelo

Serie A: az Inter elfogyott a második félidőre, iksz a Derby d'Italián

2019-04-27 22:28:14

Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 34. fordulójában az Internazionale a már bajnok Juventust fogadta, és a Derby d'Italia 1–1-es döntetlennel ért véget. A hazaiak az első félidőben uralták a meccset, a második félidőre azonban elfáradtak, és a Juventus a klubpályafutása 600. gólját szerző Cristiano Ronaldo vezérletével egyenlített, sőt a meccset is megnyerhette volna.

olasz foci Serie A Juventus Internazionale Inter

C. Ronaldo 600. klubgóljával egyenlített a Juve Milánóban

2019-04-27 19:48:16

olasz foci Serie A Radja Nainggolan Juventus Internazionale

Női foci: brutálisan püfölték egymást az argentin játékosok – videó

2018-08-14 13:31:35

Kisebb botrány rázta meg az argentin labdarúgást, az Universitario és a Libertad női csapatának mérkőzését ugyanis hatalmas tömegverekedés zárta le a Liga Cordobesa legutóbbi játéknapján.

női foci foci Argentína

Bundesliga: még egy csatárra szükség lenne Hoffenheimben

2018-08-13 11:56:28

Ugyan megőrizte veretlenségét a felkészülés során a TSG 1899 Hoffenheim, azonban a német labdarúgócsapat csupán 1–1-es döntetlent játszott szombaton az Eibar ellen. A Rhein-Neckar-Zeitung szerint a klubnak még egy csatárt igazolnia kellene.