Találatok a férfi kézi Eb címkére

Találatok száma: 531

Férfi kézi Eb: győzött Izland – így juthatnak tovább a mieink

2022-01-16 20:33:57

Izland 29–28-ra legyőzte Hollandiát a magyar–szlovák közös rendezésű Európa-bajnokság B-csoportjának 2. fordulójában.

férfi kézilabda Európa-bajnokság 2022 férfi kézilabda Európa-bajnokság férfi kézilabda Eb férfi kézilabda férfi kézi Eb Izland

Férfi kézi Eb: Remélem, minden meccs után elénekelhetjük a Himnuszt – Szita

2022-01-16 20:59:32

Mint ismert, a magyar válogatott óriási csatában nyert 31–30-ra Portugália ellen a részben hazai rendezésű férfi kézilabda Európa-bajnokságon. A találkozó után Szita Zoltánnal és Lékai Mátéval beszélgetett az NSO Tv stábja.

videó magyar férfi kézilabda-válogatott férfi kézilabda Európa-bajnokság 2022 férfi kézilabda Európa-bajnokság férfi kézilabda Eb férfi kézilabda

Férfi kézi Eb: íme, Máthé Dominik győztes gólja – videó

2022-01-16 20:25:11

Mint ismert, a magyar válogatott óriási csatában nyert 31–30-ra Portugália ellen a részben hazai rendezésű férfi kézilabda Európa-bajnokságon. Videón Máthé Dominik győztes találata.

magyar férfi kézilabda-válogatott férfi kézilabda Európa-bajnokság 2022 férfi kézilabda Európa-bajnokság férfi kézilabda Eb férfi kézilabda férfi kézi Eb

Férfi kézi Eb: Boldog vagyok, hogy magyar lehetek – Máthé Dominik

2022-01-16 20:08:08

Mint arról beszámoltunk, a férfi kézilabda Európa-bajnokság csoportkörében a magyar válogatott drámai küzdelemben, 31–30-ra legyűrte Portugáliát, ezzel esélye nyílt a továbbjutásra. A mindent eldöntő gól szerzője, Máthé Dominik és Gulyás István szövetségi kapitány is beszélt az utolsó akciónkról.

magyar férfi kézilabda-válogatott férfi kézilabda Európa-bajnokság 2022 férfi kézilabda Európa-bajnokság férfi kézilabda Eb férfi kézi Eb Sipos Adrián

Férfi kézi Eb: újabb német siker, 9-et lőtt a Szeged szélsője

2022-01-16 15:58:36

A német válogatott 34–29-re legyőzte Ausztriát a magyar-szlovák közös rendezésű férfi kézilabda Európa-bajnokság D-csoportjának 2. fordulójában.

férfi kézilabda Európa-bajnokság férfi kézilabda Eb férfi kézilabda férfi kézi Eb férfi kézilabda Európa-bajnokság 2022

Drámai küzdelemben, kicentizett győztes góllal, de megvertük Portugáliát!

2022-01-16 17:19:05

A férfi kézilabda Európa-bajnokság csoportkörében a magyar válogatott drámai küzdelemben, Máthé Dominik góljával 31–30-ra legyűrte Portugáliát, ezzel megőrizte esélyét a továbbjutásra. Folytatás Izland ellen, két nap múlva.

magyar férfi kézilabda-válogatott közvetítés férfi kézilabda Európa-bajnokság 2022 férfi kézilabda Európa-bajnokság férfi kézilabda Eb férfi kézilabda

Férfi kézi Eb: a montenegrói szélső az északmacedón szurkolókra köpött – videó

2022-01-16 13:34:24

Mint beszámoltunk róla, Montenegró 28–24-re legyőzte Észak-Macedóniát a magyar-szlovák közös rendezésű férfi kézilabda Európa-bajnokság debreceni csoportjában. A felfokozott hangulatú meccs lefújása után sem csitultak a kedélyek, a montenegrói válogatott jobbszélsője, Marko Laszica az ellenfél szurkolóira köpött.

Észak-Macedónia férfi kézilabda Európa-bajnokság 2022 férfi kézilabda Európa-bajnokság férfi kézilabda Eb férfi kézilabda férfi kézi Eb

Férfi kézi Eb: belőlük gyúrható össze napjaink ideális játékosa

2022-01-16 10:47:57

A január 13-tól 30-ig tartó, magyar és szlovák közös rendezésű férfi kézilabda Európa-bajnokságon vitathatatlanul a sportág jelenlegi legnagyobb egyéniségeit láthatjuk. Hogy kire érdemes közülük leginkább figyelnünk? Megpróbáltuk megelőlegezni a torna álomcsapatát, kiválasztottuk azt a hét játékost, akitől a fő erényeket, erősségeket „kölcsönözve” összegyúrhatjuk napjaink ideális kézilabdázóját.

férfi kézilabda Európa-bajnokság 2022 férfi kézilabda Eb férfi kézilabda férfi kézi Eb Sander Sagosen Niklas Landin

Férfi kézi Eb: A portugálok ellen nem hibázhatunk – Sipos Adrián

2022-01-16 00:03:39

A hollandok elleni vereség után a magyar férfi kézilabda-válogatottnak mindenképpen nyernie kell Portugália ellen (kezdés: 18 óra, Tv: M4 Sport, élőben az NSO-n) a részben hazai rendezésű Európa-bajnokságon. Az ellenfél nincs tökéletes formában, beállónk, Sipos Adrián szerint felkészültünk a hét a hat elleni játékára is.

portugál férfi kézilabda-válogatott magyar férfi kézilabda-válogatott férfi kézilabda Európa-bajnokság 2022 férfi kézilabda Európa-bajnokság férfi kézilabda Eb férfi kézilabda

Férfi kézi Eb: a horvátok nyerték a balkáni derbit; győztek a spanyolok

2022-01-15 18:07:40

Horvátország 23–20-ra legyőzte Szerbiát a C-csoportban, míg az F jelű kvartettben Spanyolország 32–28-ra nyert Svédország ellen a magyar–szlovák közös rendezésű férfi kézilabda Európa-bajnokságon. Oroszország meglepetésre felülmúlta Norvégiát, a dánok simán legyőzték a szlovénokat.

svéd férfi kézilabda-válogatott spanyol férfi kézilabda-válogatott norvég férfi kézilabda-válogatott horvát férfi kézilabda-válogatott férfi kézilabda Európa-bajnokság férfi kézilabda Eb

Férfi kézi Eb: biztos francia siker Szegeden az ukránok ellen

2022-01-15 18:04:37

Franciaország 36–23-ra nyert Ukrajna ellen a C-csoportban, míg az A jelű kvartettben Montenegró 28–24-re legyőzte Észak-Macedóniát a magyar–szlovák közös rendezésű férfi kézilabda Európa-bajnokságon.

férfi kézilabda Európa-bajnokság 2022 férfi kézilabda Európa-bajnokság férfi kézilabda Eb férfi kézilabda férfi kézi Eb francia férfi kézilabda-válogatott

Férfi kézi Eb: pozitív vírusteszt a magyar válogatottnál

2022-01-15 18:42:57

Pozitív koronavírustesztet adott szombaton Győri Mátyás, a részben hazai rendezésű Európa-bajnokságon szereplő magyar férfi kézilabda-válogatott tagja – olvasható a sportági szövetség (MKSZ) sajtóközleményében.

magyar férfi kézilabda-válogatott koronavírus férfi kézilabda Európa-bajnokság 2022 férfi kézilabda Európa-bajnokság férfi kézilabda Eb férfi kézilabda

Férfi kézi Eb: Izland néggyel legyőzte Portugáliát a mieink csoportjában

2022-01-14 18:21:00

Izland 28–24-re nyert Portugália ellen a mieink kvartettjében, míg a D-csoportban a német válogatott 33–29-re legyőzte Fehéroroszországot a magyar–szlovák közös rendezésű férfi kézilabda Európa-bajnokságon.

férfi kézilabda Európa-bajnokság férfi kézilabda Eb férfi kézi Eb Portugália Németország Lengyelország

Férfi kézi Eb: eltiltották a Mahét megütő horvátot – videó

2022-01-14 15:31:34

Egymeccses eltiltást kapott David Mandic, a horvát férfi kézilabda-válogatott balszélsője, miután megütötte Kentin Mahét (Telekom Veszprém), a francia csapat irányítóját – írja az Európai Kézilabda-szövetség honlapja. A magyar válogatott ellen piros lapot kapó Rutger ten Velde azonban nem lesz eltiltva, pályára léphet vasárnap Izland ellen.

Férfi kézi Eb: a dánok behívták a keretbe a 40 éves klasszist

2022-01-14 14:10:10

Jóhan Hansen sérülése miatt Nikolaj Jacobsen, a dán férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya behívta az Eb-keretbe a 40 esztendős Hans Lindberget – írja a Dán Kézilabda-szövetség honlapja.

férfi kézilabda Európa-bajnokság 2022 férfi kézilabda Európa-bajnokság férfi kézilabda Eb férfi kézilabda férfi kézi Eb Jannick Green

Férfi kézi Eb: egyelőre nem tudni, játszhat-e Bánhidi a portugálok ellen

2022-01-14 13:51:37

Mint ismert, Bánhidi Bence bokasérülést szenvedett a Hollandia elleni Európa-bajnoki nyitányon. A magyar férfi kézilabda-válogatott beállóját folyamatosan kezelik, és jelen pillanatban még nem tudható, ott lehet-e a pályán vasárnap Portugália ellen.

magyar férfi kézilabda-válogatott férfi kézilabda Európa-bajnokság férfi kézilabda Eb férfi kézi Eb Bánhidi Bence

Férfi kézi Eb: a holland kapitány szerint történetük legnagyobb győzelmét aratták

2022-01-14 10:10:27

Érthető módon rendkívül feldobva nyilatkoztak a holland férfi kézilabda-válogatott tagjai, miután csütörtök este 20 ezer néző előtt három góllal legyőzték a mieinket Budapesten a magyar-szlovák közös rendezésű Európa-bajnokság csoportkörének 1. fordulójában. Erlingur Richardsson szövetségi kapitány egyenesen történelmi sikerről beszélt.

magyar férfi kézilabda-válogatott holland férfi kézilabda-válogatott férfi kézilabda Európa-bajnokság férfi kézilabda Eb férfi kézilabda férfi kézi Eb

Férfi kézi Eb: gyönyörű gól a Veszprém légiósától – videó

2022-01-14 09:28:22

A francia férfi kézilabda-válogatottat erősítő Kentin Mahé káprázatos gólt szerzett Horvátország ellen. A Telekom Veszprém légiósa mellett a Pick Szeged szerb szélsője, Bogdan Radivojevics is szépségdíjas megoldással jelentkezett a magyar-szlovák közös rendezésű Európa-bajnokság nyitó napján.

Férfi kézi Eb: Bízom benne, átestünk a tűzkeresztségen – Gulyás István

2022-01-13 22:53:15

Mint ismert, a magyar férfi kézilabda-válogatott 31–28-ra kikapott Hollandiától a Szlovákiával közös rendezésű férfi kézilabda Európa-bajnokságon a budapesti MVM Dome-ban. A mérkőzés után Gulyás István szövetségi kapitány reményét fejezte ki, hogy ezzel átestünk a tűzkeresztségen, míg Lékai Máté amondó volt, ilyen hibákat álmunkból felkeltve sem véthetünk.

nyilatkozat magyar férfi kézilabda-válogatott interjú férfi kézilabda Európa-bajnokság 2022 férfi kézilabda Európa-bajnokság férfi kézilabda Eb