Találatok a AutoGP címkére

Találatok száma: 43

Autósport: az AutoGP 2015-ös bajnoka F1-es autót tesztelhet

2014-11-07 12:20:32

A következő szezonban F1-es tesztlehetőséget biztosítanak az AutoGP versenysorozat bajnokának – jelentette be a széria igazgatója. Az AutoGP 2014-es szezonjában Kiss Pál Tamás a 2. helyen végzett.

Kiss Pál Tamás F1 AutoGP

Auto GP: Kiss Pál Tamás nyerte az első estorili futamot

2014-10-19 13:49:17

Az élről rajtoló Kiss Pál Tamás nyerte az első futamot az Auto GP sorozat utolsó, estorili állomásán, ezzel bebiztosította összetettbeli második helyét. A második futamon a magyar versenyző a 4. helyen ért célba.

Kiss Pál Tamás AutoGP

AutoGP: Kiss Pál Tamás dühből nyerte meg a 2. futamot

2014-08-18 08:40:43

Ritkán nyilatkozik csalódottan az a pilóta, aki egy versenyhétvégén mindkét futamot megnyeri, de Kiss Pál Tamás esetében érthető az elkeseredettség, hiszen az első győzelmétől megfosztották, mert nem lassított egy sárga zászlós esetnél, a második siker pedig már kevés volt ahhoz, hogy megtartsa matematikai esélyét a pontverseny megnyerésére.

AutoGP: Kiss Pál Tamásé a futam, de Szato a világbajnok

2014-08-17 21:42:38

Kiss Pál Tamás nyerte meg az AutoGP nürburgringi nagydíjának második futamát, de Szato Kimije öröme így is felhőtlen lehet, hiszen már nem érheti őt utol a magyar versenyző.

Szato Kimija Kiss Pál Tamás AutoGP

AutoGP: Kiss Pál Tamás hiába nyert, utólag megbüntették

2014-08-16 20:21:32

A harmadik helyről rajtoló Kiss Pál Tamás megnyerte az AutoGP nürburgringi nagydíjának első futamát, ám 25 másodperces büntetést kapott, így elúszott a futamgyőzelme, és végül a negyedik helyre került hátra.

AutoGP: Kiss Pál Tamás 3. lett a nürburgringi időmérőn

2014-08-15 18:46:20

Kiss Pál Tamás a harmadik helyről indulhat az AutoGP nürburgringi nagydíjának szombati első versenyén.

AutoGP: Kiss Pál Tamás célja a bajnoki remény életben tartása

2014-08-15 09:54:42

A hét végén a németországi Nürburgringen folytatódnak az AutoGP küzdelmei Kiss Pál Tamással, aki a legendás helyszínen próbál meg közelebb férkőzni a bajnoki pontversenyt vezető Szato Kimijához.

Nürburgring Kiss Pál Tamás AutoGP

AutoGP: Kiss Pál Tamás nagy taktikai csatákat vívott

2014-07-21 13:07:13

Két nagy csatát is megvívott rövid időn belül Kiss Pál Tamás az AutoGP-sorozat hétvégi, ausztriai versenyén, végül az új csapattal induló magyar pilóta a Red Bull Ringen mindkét futamán második lett.

AutoGP: Kiss Pál Tamás kétszer lett második Ausztriában

2014-07-20 12:20:32

Kiss Pál Tamás két második helyezést ért el új csapata, a brit Virtuosi autójával az AutoGP-sorozat ausztriai versenyhétvégéjén.

Red Bull Ring Kiss Pál Tamás AutoGP

AutoGP: Kiss Pál Tamás a vb-éllovas mögül indulhat

2014-07-19 15:49:33

Az immáron a brit Virtuosi UK-vel induló Kiss Pál Tamás a második legjobb időt autózta az AutoGP World Series hetedik versenyhétvégéjén a Zeltwegi Nagydíj időmérő edzésén.

AutoGP: Kiss Pál Tamás szezon közben váltott csapatot

2014-07-17 08:53:17

Az előttünk álló hétvégén rendezik meg az AutoGP World Series hatodik versenyhétvégéjét az ausztriai Red Bull Ringen, ahol a mezőny magyar tagja, Kiss Pál Tamás már nem az osztrák Zele Racinggel, hanem a brit Virtuosi UK-vel áll rajthoz.

AutoGP: Katasztrófa, ami itt megy! - Kiss Pál Tamás

2014-07-01 09:46:56

Kiss Pál Tamás az AutoGP-sorozat imolai versenyhétvégéjének mindkét futamán 9. lett. A magyar pilóta finoman szólva nem elégedetten értékelt.

Kiss Pál Tamás Imola AutoGP

AutoGP: Kiss Pál Tamás a 2. imolai futamon is 9. lett

2014-06-29 14:38:12

Kiss Pál Tamás az AutoGP-sorozat imolai versenyhétvégéjének második futamán is a kilencedik helyen végzett. Feledhető hétvégén van túl Kiss Pál Tamás. A Zele Racing versenyzője a szombati első futam után vasárnap is a kilencedik helyen ért célba, így csupán négy ponttal gazdagodott, így az összetett versenyben a harmadikról a negyedik helyre csúszott vissza.

AutoGP: nem sikerült jól az első futam Kiss Pál Tamásnak

2014-06-28 15:42:08

Az AutoGP-sorozat imolai versenyhétvégéjének első futamán Kiss Pál Tamás a kilencedik helyen végzett.

AutoGP: Kiss Pál Tamás 6. lett az imolai időmérőn

2014-06-28 11:54:33

A tegnapi balszerencsés kezdés után Kiss Pál Tamás a hatodik helyen végzett az AutoGP-sorozat imolai versenyhétvégéjének időmérőjén, míg a pole pozíciót a német Markus Pommer szerezte meg, aki mellől a bajnoki tabellát vezető Szato Kimija rajtolhat majd a második helyről.

AutoGP: pocsékul indult Kiss Pál Tamás első imolai hétvégéje

2014-06-27 18:31:41

Az AutoGP-sorozatban versenyző Kiss Pál Tamás élete első imolai versenyhétvégéje pocsékul indult.

AutoGP: Kiss Pál Tamás először versenyez Imolában

2014-06-27 08:09:23

A változatosság gyönyörködtet, mondják, s ha így van, Kiss Pál Tamás nagyon élvezi majd az előtte álló hétvégét, hiszen a rövid nyári szünet után az AutoGP-sorozat mezőnye a legendás imolai pályán száguld, ahol a magyar pilóta sem nézőként, sem versenyzőként nem járt még.

AutoGP: Öröm volt lány mellett állni a dobogón - Kiss P. T.

2014-06-03 07:29:20

Kiss Pál Tamás a hét végén Monzában versenyzett, az AutoGP-sorozat legutóbbi állomásán egy-egy második és ötödik helyezést szerzett, az összetett pontversenyben a 3. helyen áll, csupán 13 pontra az éllovas, monzai hétvégét kihagyó Szato Kimija mögött. A magyar versenyző a Nemzeti Sportnak írt naplójában tekint vissza a hétvége eseményeire.

Monza Kiss Pál Tamás AutoGP

AutoGP: Kiss Pál Tamás 5. Monzában a 2. futamon

2014-06-01 15:23:55

Kiss Pál Tamás rossz rajtot követően az 5. helyen végzett az AutoGP World Series 2. monzai futamán, melyet a pole pozícióból rajtoló, magabiztosan versenyző Kevin Giovesi nyert meg. Az összetettben a magyar pilótával versengő Markus Pommer a 3. helyen zárt, így 4 ponttal Kiss Pál Tamás elé került. Összetettben a monzai futamokat kihagyó Szato Kimija vezet 114 ponttal, Pommer (105) és Kiss Pál Tamás (101) előtt.

Zele Racing Monza Kiss Pál Tamás AutoGP

AutoGP: Kiss Pál Tamás Monzában is második lett

2014-05-31 16:41:47

Kiss Pál Tamás a második helyen végzett az AutoGP-sorozat monzai állomásának szombati futamán. A magyar versenyző a győztes Markus Pommer után 1.5 másodperccel ért célba.