Találatok a Alex De Minaur címkére

Találatok száma: 10

Tenisz: Humbert és De Minaur jutott döntőbe Antwerpenben

2020-10-24 22:33:30

Ugo Humbert és Alex De Minaur jutott be a döntőbe a 472 ezer euró (165 millió forint) összdíjazású antwerpeni fedett pályás férfi tenisztornán.

Ugo Humbert Grigor Dimitrov Daniel Evans Antwerpen Alex De Minaur ATP Antwerpen

US Open: Thiem történelmet írt, Azarenka hét év után ismét GS-elődöntőben

2020-09-10 07:42:52

Dominic Thiemmel és Viktorija Azarenkával vált teljessé az elődöntő mezőnye a férfiaknál és a nőknél az amerikai nemzetközi teniszbajnokságon: az osztrák játékos az ausztrál Alex de Minaurt (6:1, 6:2, 6:4), a fehérorosz hölgy a belga Elise Mertenst (6:1, 6:0) győzte le simán a negyeddöntőben, az Arthur Ashe Stadion – helyi idő szerint – szerda esti programjában.

tenisz Viktorija Azarenka US Open Elise Mertens Dominic Thiem Alex De Minaur

Tenisz: az olasz Sinner nyerte meg az U21-es világbajnokságot

2019-11-09 23:02:06

Jannik Sinner diadalmaskodott a férfi teniszezők milánói U21-es világbajnokságán, mivel a döntőben három játszmában legyőzte Alex De Minaurt.

tenisz U21-es ATP-vb Jannik Sinner Alex De Minaur

Tenisz: Csuhaj! De Minaur harmadik ATP-sikerét aratta

2019-09-29 15:47:48

Alex De Minaur sikerével zárult a kínai Csuhajban rendezett 931 ezer dollár (284 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna.

tenisz Alex De Minaur ATP Csuhaj ATP

Tenisz: a 20 éves ausztrál második ATP-tornagyőzelme

2019-07-29 08:49:21

A harmadikként rangsorolt ausztrál Alex De Minaur nyerte meg a 777 ezer dollár (225 millió forint) összdíjazású atlantai kemény pályás férfi tenisztornát, amelynek döntőjében két játszmában kerekedett a második helyen kiemelt amerikai Taylor Fritz fölé.

tenisz Taylor Fritz Alex De Minaur ATP Atlanta

Tenisz: először nyert tornát a tavalyi Aus. Open-negyeddöntős

2019-01-12 10:30:05

Megszerezte első tornagyőzelmét az ATP Touron az amerikai Tennys Sandgren, aki az Australian Opent felvezető aucklandi kemény pályás viadal döntőjében 79 perc alatt, két játszmában (6:4, 6:2) legyőzte a brit Cameron Norrie-t.

tenisz Tennys Sandgren Sofia Kenin Petra Kvitová Alex De Minaur

Tenisz: Alex De Minaur győzött Sydneyben az első meccsén

2019-01-07 15:38:42

A tavaly az év újoncává választott Alex De Minaur megnyerte első mérkőzését a sydneyi tenisztornán.

ATP Sydney Alex De Minaur

U21-es ATP-vb: öt meccsen öt győzelem – görög világbajnoki cím

2018-11-10 22:43:37

A görög Sztefanosz Cicipasz nyerte meg a milánói U21-es ATP-világbajnokságot, melynek szombati döntőjében négy játszmában, 2:4, 4:1, 4:3, 4:3-ra legyőzte az ausztrál Alex de Minaurt (31.). A 20 esztendős hellén teniszező másodszor diadalmaskodott ATP-tornán.

tenisz U21-es ATP-vb Sztefanosz Cicipasz Jaume Munar Andrej Rubljov Alex De Minaur

Tenisz: Cicipasz–De Minaur álomdöntő az U21-es vb-n

2018-11-09 21:29:59

Alex de Minaur jutott elsőként döntőbe a férfi teniszezők milánói U21-es világbajnokságán. Az ausztrál játékos csaknem kétórás küzdelemben, öt szettben verte meg a spanyol Jaume Munart a pénteki program első mérkőzésén. Ellenfele az első helyen kiemelt Sztefanosz Cicipasz (világranligsta-15.) lesz, aki szintén öt játszmában diadalmaskodott.

U21-es ATP-vb Sztefanosz Cicipasz Jaume Munar Andrej Rubljov Alex De Minaur

Tenisz: Alexander Zverev megvédte címét Washingtonban

2018-08-05 22:30:12

Az első helyen kiemelt Alexander Zverev két játszmában, 6:2, 6:4-re legyőzte a 19 éves ausztrál Alex de Minaurt a washingtoni kemény pályás tenisztorna férfi egyesének döntőjében, így megvédte a címét.