Találatok a Alcoyano címkére

Találatok száma: 8

Király-kupa: a „Real-ölő” a Bilbaót is megizzasztotta

2021-01-28 20:21:55

A Granada kiütéses, 6–0-s győzelemmel lépett a legjobb nyolc közé a spanyol Király-kupában. Az élvonalbeli együttes a harmadosztályú Navalcarnero otthonába látogatott, és az első félidő 9. és 34. perce között négyszer is betalálva a szünetig el is döntött minden fontos kérdést. Az Athletic Bilbao a második félidőben fordított, ezzel kiejtette a korábban a Real Madridot is búcsúztató Alcoyanót.

spanyol labdarúgás Navalcarnero Király-kupa Granada Athletic Bilbao Alcoyano

Real Madrid: Nincs miért szégyenkeznünk – Zidane a kupabúcsú után

2021-01-21 08:07:46

Harmadosztályú csapat búcsúztatta a La Ligában címvédő Real Madridot a Király-kupában a legjobb 32 között. Az Alcoyano hosszabbítás után 2–1-re legyőzte Zinédine Zidane csapatát, így bejutott a legjobb 16 közé, azaz a nyolcaddöntőbe. A francia vezetőedző szerint fájdalmas a vereség, ám nincs miért szégyenkezniük.

Zinédine Zidane Real Madrid Király-kupa Alcoyano

Király-kupa: kiejtette a Real Madridot III. osztályú ellenfele

2021-01-20 23:36:45

A spanyol Király-kupában a legjobb 16 közé jutásért a Real Madrid a harmadosztályú Alcoyano otthonába látogatott, és bár megszerezte a vezetést az első félidő utolsó percében, a hazaiak feltámadtak, kiharcolták a hosszabbítást, amelyben tíz emberrel a győztes gólt is megszerezték (2–1), és továbbjutottak.

Real Madrid Király-kupa Alcoyano

Óriási szenzáció, harmadosztályú csapat verte ki a kupából a Real Madridot!

2021-01-20 19:17:49

közvetítés Real Madrid Király-kupa Alcoyano

Videó: lehúzta a nadrágját, hogy így zavarja meg a játékost

2016-11-29 13:28:11

A spanyol harmadosztály III. csoportjában szereplő Hércules az Alcoyanóval játszott bajnoki mérkőzést vasárnap. A Hércules tizenegyest kapott a mérkőzésen, az Alcoyano egyik szurkolója pedig úgy próbálta megzavarni a megítélt büntetőt elvégző játékost, hogy a kapu mögötti lelátón lehúzta a saját nadrágját. Az akciója sikerült, sőt csapata 3–0-ra meg is nyerte a találkozót.

spanyol foci Hércules Alcoyano

Videó: a végén húzott bele a Real, de így is simán nyert

2012-11-27 23:37:07

A spanyol Király-kupában a Real Madrid második félidei jobb játékának köszönhetően hazai pályán 3–0-ra nyert a harmadosztályú Alcoyano ellen, és 7–1-es összesítéssel továbbjutott a legjobb 16 csapat közé.

Ezquerro korai duplája nem volt elég a győzelemhez a Barcának

2008-01-06 00:00:18

Hazai pályán 2-2-re végzett harmadosztályú ellenfelével, a CD Alcoyanóval szemben az FC Barcelona együttese, de így is magabiztosan, 5-2-s összesítéssel jutott a Spanyol Király-kupa (Copa del Rey) nyolcaddöntőjébe. A meccs már a tízedik percben eldőlni látszott, Santiago Ezquerro korai duplája után. A spanyol csatár kezezését követően azonban szépítettek a vendégek büntetőből a fordulás után, a 90. percben pedig a döntetlent is kicsikarták.

Barcelona spanyol_labdarúgás Király kupa

Ronaldinho nincs benne a Barcelona Alcoyano ellen készülő keretében

Január másodikán máris tétmérkőzésen lép pályára az FC Barcelona, amely a Spanyol Kupában az Alcoyano csapata ellen méreti meg magát. Frank Rijkaard kerete igencsak foghíjas, több kulcsjátékos mellett biztos kihagyja a találkozót Ronaldinho is. A brazil esetleges Milánóba történő eligazolása ismét napirenden volt - van? - pár napja, a hivatalos indoklás szerint most kisebb sérülés miatt nem áll a holland szakvezető rendelkezésére.