Találatok a címkére

Találatok száma: 316

MotoGP: Julian Simón sikerével ért véget a 125-ös futam

2009-08-02 04:00:28

Eső miatt félbeszakították a gyorsaságimotoros-világbajnokság 125 köbcentiméteres kategóriájának versenyét Doningtonban. A szünet utáni ötkörös, rövidített második felvonás a spanyol Julian Simón győzelmével ért véget. A második helyen Simone Corsi, a harmadikon Scott Redding végzett.

MotoGP: Talmácsi a 15. helyen zárt a bemelegítésen

A gyorsaságimotoros-világbajnokság Brit Nagydíjának vasárnapi bemelegítő edzésén Talmácsi Gábor a 15. leggyorsabb időt motorozta (1:41.841). Az első helyet Casey Stoner (1:39.197) szerezte meg Jorge Lorenzo és Andrea Dovizioso előtt.

Talmácsi Gábor az utolsó előtti helyen zárta a második szabadedzést

2009-07-29 04:00:26

Talmácsi Gábor az utolsó előtti helyen zárta a gyorsaságimotoros-világbajnokság Brit Nagydíjának második szabadedzését a királykategóriában. A magyar motoros tegnapi 13. helye után ma csak Niccolo Canepát tudta megelőzni. A leggyorsabb Dani Pedrosa volt Jorge Lorenzo és Casey Stoner előtt. Valentino Rossi a negyedik legjobb időt érte el.

MotoGP: Tóth a 16., Németh az utolsó az első szabadedzésen

2009-07-31 04:00:28

A gyorsaságimotoros-világbajnokság Brit Nagydíjának első szabadedzésén Tóth Imre a 16., míg Németh Balázs az utolsó, 23. helyen végzett a negyedliteres géposztályban. A legjobb időt a spanyol Alex Debón motorozta, a második a japán Aojama Hirosi, a harmadik a spanyol Álvaro Bautista lett.

MotoGP: Talmácsi a tizenharmadik az első szabadedzésen

Talmácsi Gábor a tizenharmadik helyen zárt a gyorsaságimotoros-világbajnokság Brit Nagydíjának első szabadedzésén. A Scot Honda magyar pilótájának 1:40.850-es ideje több mint két másodperccel maradt el az élen záró Dani Pedrosa eredményétől. A második helyen Casey Stoner, a harmadikon Valentino Rossi végzett.

Talmácsi_Gábor

Talmácsi a 13. pozícióban zárta a Brit Nagydíj első szabadedzését

2009-07-28 04:00:29

Talmácsi Gábor a tizenharmadik helyen zárt a gyorsaságimotoros-világbajnokság Brit Nagydíjának első szabadedzésén. A Scot Honda magyar pilótájának 1:40.850-es ideje több mint két másodperccel maradt el az élen záró Dani Pedrosa eredményétől. A második pozícióban Casey Stoner, a harmadikon Valentino Rossi végzett.

Talmácsi_Gábor gyorsaságimotoros világbajnokság

MotoGP: Németh Balázs felépült, és indul a Brit Nagydíjon

Felépült kéztöréséből, és indul a hétvégi gyorsasági motoros Brit Nagydíjon Németh Balázs, a Balatonring Team versenyzője.

Németh Balázs

MotoGP: Talmácsi szerint mérföldkő az első királykategóriabeli pontja

2009-07-20 00:28:48

Amint arról beszámoltunk, Talmácsi Gábor megszerezte pályafutása első pontját a gyorsaságimotoros-világbajnokság királykategóriájában, mivel a 15. helyen zárta a Német Nagydíjat. A magyar motoros elmondta, örül az eredménynek, de már a következő futamról is ejtett pár szót.

MotoGP: Rossi győzött, Talmácsi pontot szerzett

A világbajnoki pontversenyben éllovas Valentino Rossi nyerte meg a gyorsaságimotoros-világbajnokság királykategóriájának Német Nagydíját. A második helyen Jorge Lorenzo, a harmadikon Dani Pedrosa végzett. Talmácsi Gábor megszerezte pályafutása első pontját a királykategóriában, miután a 15. helyen zárta a futamot.

Talmácsi_Gábor Valentino Rossi

MotoGP: Pedrosa a leggyorsabb, Talmácsi a 15. a bemelegítésen

2009-07-19 15:22:36

A gyorsaságimotoros-világbajnokság Német Nagydíjának utolsó, bemelegítő edzésén Talmácsi Gábor a 15. időt motorozta (1:24.054), így az ausztrál Chris Vermeulen és az olasz Niccolo Canepa előtt zárt. A legjobb eredményt időt a spanyol Dani Pedrosa jegyezte (1:22.391).

Talmácsi_Gábor Tóth_Imre

Talmácsi Gábor megszerezte az első pontját a királykategóriában

2009-07-19 16:47:56

Talmácsi_Gábor Valentino Rossi Jorge_Lorenzo

MotoGP: Talmácsi a 16. lett, Jorge Lorenzo volt a leggyorsabb

2009-07-18 11:11:19

A gyorsaságimotoros-világbajnokság Német Nagydíjának második szabadedzésén a királykategóriában a spanyol Jorge Lorenzo volt a leggyorsabb, mögötte az ausztrál Casey Stoner és a spanyol Dani Pedrosa végzett. Talmácsi Gábor a tegnap hatalmasat bukó Chris Vermeulent megelőzve a 16. helyen zárt.

Talmácsi_Gábor Jorge_Lorenzo Casey_Stoner

Talmácsi Gábor a 16. helyen zárta a második szabadedzést

2009-07-18 12:27:54

A gyorsaságimotoros-világbajnokság Német Nagydíjának második szabadedzésén a királykategóriában a spanyol Jorge Lorenzo volt a leggyorsabb, mögötte az ausztrál Casey Stoner és a spanyol Dani Pedrosa végzett. Talmácsi Gábor a tegnap hatalmasat bukó az ausztrál Chris Vermeulent megelőzve a 16. helyen zárt.

MotoGP: a negyedliteresek között Barberá volt a leggyorsabb

2009-07-18 01:29:41

A gyorsaságimotoros-világbajnokság Német Nagydíjának első szabadedzésén 250 kcm-ben a spanyol Héctor Barberá volt a leggyorsabb, mögötte az olasz Marco Simoncelli és a szintén olasz Mattia Pasini végzett. Tóth Imre az 19. helyen zárt, míg az egy hónapja kéztörést szenvedő Németh Balázst helyettesítő Aleix Espargaró a 8. lett.

250 kcm Hector Barbera Tóth_Imre

Talmácsi Gábor a második helyen is állt, de végül csak a 17. lett

2009-07-18 00:24:06

A gyorsaságimotoros-világbajnokság Német Nagydíjának első szabadedzésén a királykategóriában szereplő Talmácsi Gábor fél óra elteltével az amerikai Nicky Hayden mögött a második helyen állt, de végül csak a 17. lett. A leggyorsabb az ausztrál Casey Stoner volt.

A Balatonring kivitelezője elmondta, jövő szeptemberben lesz magyar futam

2009-07-11 04:00:26

A Sávoly mellé tervezett Balatonringet kivitelező Sedesa-csoport elnöke szerint várhatóan 2010 szeptemberének utolsó előtti vasárnapján kerül sor az első gyorsaságimotoros-világbajnoki futamra a pályán.

Balatonring

MotoGP: Stoner melegített leggyorsabban, Talmácsi a 17.

2009-07-12 04:00:26

A gyorsaságimotoros-világbajnokság Laguna Seca-i MotoGP-futamának bemelegítésén az ausztrál Casey Stoner motorozta a legjobb időt, míg az élről induló spanyol Jorge Lorenzo csak az ötödik lett. Talmácsi Gábor eddigi legjobb idejétől kissé elmaradva végzett a 17. helyen.

Laguna Seca Casey_Stoner Talmácsi_Gábor

MotoGP: Lorenzo indul az élről, Talmácsi az utolsó

A spanyol Jorge Lorenzo indulhat az élről a gyorsaságimotoros-világbajnokság Laguna Seca-i futamán. A világbajnoki pontversenyben második helyen álló pilóta mögött a vb éllovasa, Valentino Rossi végzett, a harmadik Casey Stoner lett. Az Egyesült Államok Nagydíján (amelyen csak a királykategóriában rendeznek versenyt) Talmácsi Gábor az utolsó, 17. helyről rajtolhat.

Jorge Lorenzo indulhat az élről, Talmácsi Gábor a 17. helyen végzett

2009-07-08 04:00:25

Talmácsi_Gábor gyorsaságimotor gyorsaságimotoros-világbajnokság

MotoGP: Talmácsi több mint nyolc tizedet javított idején

A gyorsaságimotoros-világbajnokság királykategóriája nyolcadik futamának, az Egyesült Államok Nagydíjának második szabadedzésén a spanyol Jorge Lorenzo volt a leggyorsabb, második az ausztrál Casey Stoner, harmadik az olasz Valentino Rossi lett. Talmácsi Gábor ismét megelőzte Niccolo Canepát, ráadásul több mint nyolc tizedmásodpercet faragott tegnapi idejéből!