NFL: a tulajdonosok aláírták a szerződést, a játékosok még várnak

2011.07.22. 09:42
Címkék
Az NFL-ben szereplő klubok tulajdonosai aláírták azt az egyezményt, amely véget vethet a tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság lockoutjának, és zöld utat enged a 2011–2012-es szezonnak. Ám a játékosok még nem bólintottak rá az új kollektív szerződésre, így a végleges megoldásra továbbra is várni kell.

A tulajdonosok közül 31 elfogadta az NFL új alapokmányát, az Oakland Raiders képviselője pedig tartózkodott, azaz a liga oldalán egyhangú döntés született a lockout megszüntetéséről. A játékosok még vonakodnak, de a szakértők szerint nem kell sokáig várni, hogy az ő képviselőik is belemenjenek az egyezségbe, csak éppen nem akarják elhamarkodni a 10 évre szóló alapszerződés aláírását.

Az eddigi késlekedések miatt már biztosan elmarad az előidény első mérkőzése, az augusztus 7-ére kiírt, St. Louis és Chicago közreműködésével tervezett Hall of Fame-mérkőzés.

Legfrissebb hírek

Pénteki sportműsor: elődöntőt játszik a magyar férfiválogatott az U20-as kézilabda Eb-n

Minden más foci
5 órája

Szívből jön az argentinok ereje: a válogatott többet jelent nekik a klubcsapatnál; Piros lap és sima győzelem az Üllői úton

E-újság
6 órája

Viadal és diadal – Kő András publicisztikája

Egyéb egyéni
6 órája

Dibusz nem elégedett a játékkal, a Twente ellen ez nem fér bele

Európa-liga
6 órája

Vb-láz Pesten – Csillag Péter jegyzete

Foci vb 2026
6 órája

Megműtötték Gulyás Michelle-t, kihagyja az Eb-t és a vb-t is

Egyéb egyéni
6 órája

Borbély Balázs: A második félidő elején túlzottan lassúak, körülményesek voltunk

Európa-liga
6 órája

Ennyi volt mára, egy szünnapot kell még kibírni

Foci vb 2026
6 órája