NFL: másodszor tartóztatták le ittas vezetés miatt a Denver klasszisát

Vágólapra másolva!
2010.11.13. 19:04
Címkék
Ittas vezetés miatt letartóztatták D. J. Williamst, az NFL-ben szereplő Denver Broncos védőjét. A játékost 2005-ben is elkapták már a rendőrök hasonló vétsége miatt, visszaesőként több mérkőzésre szóló eltiltásra számíthat.

Williamst péntek hajnalban kapcsolták le a rendőrök Denverben, a bíróságon december 13-án kell megjelennie. Azt még nem lehet tudni, hogy az NFL mikor ítélkezik az ügyében, de előfordulhat, hogy a linebacker játszhat vasárnap a Kansas City Chiefs elleni csoportrangadón.

A klub pénzbírsággal sújtotta játékosát, akitől elvette a csapatkapitányi karszalagot. Josh McDaniels vezetőedző mindenesetre megígérte: ha a liga nem rendelkezik másképp, beállítja a csapatba egyik legjobb védőjét, igaz, semmiképpen sem kezdőként, aminek az amerikai futballban szinte csak eszmei értéke van.

Legfrissebb hírek

Jonathan Milan hozta a kötelezőt, sprintelve nyerte a Dauphiné második etapját

Kerékpár
7 perce

A kazahok három kapufát rúgtak, Észak-Macedónia nyert idegenben

Foci vb 2026
11 perce

A Barcelonától érkezett védő az Atlético Madridhoz

Spanyol labdarúgás
28 perce

Real Madrid: megtartotta első edzését Xabi Alonso

Spanyol labdarúgás
44 perce

Kosárlabda: az NKA Pécs és a Csata DSE lett a serdülőbajnok

Utánpótlássport
47 perce

Chivut nevezték ki az Inter új vezetőedzőjének – hivatalos

Olasz labdarúgás
1 órája

Öttusa: „Ekkora hátrányból még nem nyertem” – Tamás Botond

Utánpótlássport
1 órája

FIFA klub-vb: a végső győzelemre is képes lehet az önbizalomtól duzzadó Chelsea

Minden más foci
2 órája
Ezek is érdekelhetik