NFL: Moss nem nyilatkozik, 25 ezer dollár a büntetése

2010.10.30. 10:06
Címkék
Néhány nappal azután, hogy 35 ezer dolláros büntetéssel sújtották a Green Bay Packers elleni vereség után a játékvezetőket szidó Brad Childress vezetőedzőt, a liga Randy Mosst, a Minnesota Vikings elkapóját is megbüntette. Neki azért kell 25 ezret fizetnie, mert túl régóta van csendben.

Moss október 13. óta nem beszélt a sajtó munkatársaival, a Vikings azóta legyőzte a Dallast és kikapott Green Bayben. Az elkapó ezen a héten sem adott interjút, pedig rengetegen kíváncsiak a véleményére, hiszen a Minnesota vasárnap a New England otthonában lép pályára, a Patriots négy hete cserélte el Mosst a Vikingsszel.

A héten ezek voltak a legsúlyosabb pénzbüntetések. A liga sikeresnek tartja a múlt heti bírságsorozatát, amelyekkel 15, durva szerelést végrehajtó játékost sújtott. A hétvégén kevesebb volt az agresszív belépő, csak az arizonai Darnell Dockettet kellett megbüntetni (15 ezer dollárra) egy sípszó utáni ütközés miatt, valamint a washingtoni Albert Haynesworthöt (7500 dollár) ütésért.

Legfrissebb hírek

A Nemzeti Sport volt a legolvasottabb a sportmédiában a múlt héten is

Egyéb egyéni
1 perce

Juhász Roland álom BL-döntője: Liverpool–Barcelona

Bajnokok Ligája
9 perce

Vincenzo Montella változtat Koszovó ellen

Foci vb 2026
36 perce

Két magyar rontott, három javított a legjobb százban a tenisz-világranglistán

Tenisz
1 órája

Női kézi BL: megújulva várná a Metzet az FTC

Kézilabda
1 órája

Dino Zoff szerint az olaszok kijutnak a világbajnokságra – de ha nem…

Foci vb 2026
1 órája

Kimissimo! Bravissimo! – az F1-es Japán Nagydíj sajtóvisszhangja

F1
1 órája

Berke Balázs Topolyán vezet válogatott mérkőzést

Minden más foci
1 órája
Ezek is érdekelhetik