Tippversenyünk 17. fordulója -> Newcastle United - Liverpool 2015.12.06. 17:00 - A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK

2015.12.04. 11:12
A múlt heti borzadály után továbbra is a patkány edzővel és a hájfejű tulajdonossal vágunk nekik az új Premier League fordulónak. Ott, ahol...

A múlt heti borzadály után továbbra is a patkány edzővel és a hájfejű tulajdonossal vágunk nekik az új Premier League fordulónak. Ott, ahol szégyenszemre a táblázat végefelé kullogunk, olyan nyomorék csapatok környezetében, mint a Sunderland, Aston Villa, Bornemouth, Norwich, stb. Ha azt hinnénk, hogy a következő meccseken fogjuk elkezdeni a felzárkózást, akkor mindenkit észhez térítek - ez nem most fog megtörténni. Hétvégén jön a Klopp-al szárnyaló (pár éven belül bajnokcsapat) Liverpool. A kérdés szerintem az, hogy rúgunk-e egyáltalán gólt a meccsen és lesz-e kapura menő lövésünk... Szégyen! De legalább a Mikulás aznap jön :)

TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK, a newcastleblogtipp@gmail.com-ra!

Newcastle United - Liverpool 2015.12.06. 17:00

(Talán Digis meccs lesz - lehet, hogy ez rossz hír...)

A speciális kérdés: Lesz 5 kaput eltaláló lövésünk (premierleague.com alapján)?

A tippeket várjuk a lenti minta alapján (legkésőbb a mérkőzés kezdete előtt 10 perccel):