Tippversenyünk 14. fordulója -> Bornemouth - Newcastle United 2015.11.07. 13:45 - A TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK

2532497 25324972532497 2532497
2015.11.06. 16:11
A múlt heti meccset nem sikerült végigkövetnem, de nálam egy Stoke City vagy egy ilyen szintű csapatokat egy Newcastle Unitednek minden esetben...

A múlt heti meccset nem sikerült végigkövetnem, de nálam egy Stoke City vagy egy ilyen szintű csapatokat egy Newcastle Unitednek minden esetben le kell győznie, ráadásul hazai pályán. Ez nem sikerült, így továbbra is gyászos ez a szezon. Most jön egy csapat, aki idén jutott fel, hazai pályán fogad minket. Sajnos azt kell mondanom, hogy a mostani formában, ezzel az edzővel, nem mi vagyunk az esélyesek. Szégyen ezt leírni, de sajnos így van. Azt hiszem ez az utolsó lehetőség, hogy meginduljunk felfelé. Ha ez nem sikerül, akkor tényleg marha nehéz és szenvedés lesz ez a szezon. Mit gondoltok merre indulunk el?

TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK, a newcastleblogtipp@gmail.com-ra!

Bornemouth - Newcastle United 2015.11.07. 13:45 (Digisport 3)

(Hazai tv közvetítés nem lesz, maradnak a streamek)

A speciális kérdés: Megszégyenülünk a meccsen, azaz szerzünk 3 pontot?

A tippeket várjuk a lenti minta alapján (legkésőbb a mérkőzés kezdete előtt 10 perccel):