Bundesliga: Stieber lenne a Fürth „álomigazolása"

Vágólapra másolva!
2012.06.15. 20:18
Címkék
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) újonca, a Greuther Fürth továbbra sem tett le arról, hogy megszerezze Stieber Zoltánt. A Mainz 05 magyar szélsője a keretszűkítés miatt távozhat jelenlegi klubjától, amely Szalai Ádámot is foglalkoztatja.

„Már hetek óta tárgyalunk Stieber Zoltánnal. A kezdetekben kölcsönvételben gondolkodtunk, ám beláttuk, hogy ez az út nem járható – utalt a Mainz szélsőjének megszerzésére Helmut Hack, a Greuther Fürth elnöke, majd egy vicces félmondattal zárta nyilatkozatát az abendzeitung-nürnberg.de-nek. – Még nem tettünk ajánlatot, azonban szeretnénk a játékost hosszú távra megszerezni, ugyanis a pénz nem akadály.″

A Kicker szerint a Fürth 800 ezer eurót sem sajnálna Stieberért, aki a Hoffenheimbe távozó Stephan Schröcköt helyettesíthetné a Bundesliga újoncánál.

Hack klubelnök hozzátette: Stieber játéka tökéletesen beleillene a Fürth profiljába. Az együttes már bejelentett egy nyári szerzeményt: a harmadik ligás Rot-Weiss Erfurttól érkező Marius Strangl 2014-ig írt alá.

Legfrissebb hírek

Pavlova és Sviatchenko győzött párosban a négy nemzet műkorcsolya- és jégtáncbajnokságon

Téli sportok
4 órája

A Liverpool megerősítette Slot állását; Szuhodovszki Soma a Fradi ellen jubilálhat

E-újság
4 órája

Bizonyosság vagy remény – Ballai Attila publicisztikája

Kézilabda
4 órája

Elnyűhetetlen harcos – Smahulya Ádám jegyzete

Angol labdarúgás
4 órája

Vasárnapi sportműsor: német–norvég döntő a női kézi-vb-n

Minden más foci
4 órája

Az Arsenal két öngóllal győzte le a Wolverhamptont

Angol labdarúgás
4 órája

Jégkorong: kikapott az olaszoktól az U20-as válogatott a milánói vb-n

Utánpótlássport
4 órája

Bodor Boldizsár: Végre volt tartása a csapatnak

Labdarúgó NB I
5 órája
Ezek is érdekelhetik