Stuttgart: Nem is emlékszem a legutóbbi ballábas gólomra - Hajnal

2012.04.08. 10:20
Címkék
Hajnal Tamás szerint csapata, a Stuttgart szombati Mainz elleni 4–1-es győzelme tökéletesen visszaadja a két csapat közötti különbséget, de nem félti Szalai Ádám együttesét sem, szerinte a szombati rivális ki fogja harcolni a bentmaradást.



Hajnal Tamás a Mainz elleni szombati bajnokin éppen 11 hónapos gólcsendjét megtörve egyenlített, s segítette csapatát 4–1-es győzelemhez.

„A Mainz korai vezető gólja csak még elszántabbá tett bennünket – mondta a Nemzeti Sportnak a magyar középpályás, aki jobblábas létére ballal tekerte be a labdát a hosszú sarokba mintegy tizenkét méterről. – Sohasem okoz gondot ballal lőni, bár hirtelen nem emlékszem, mikor fordult elő legutóbb, hogy ezzel a lábammal szereztem gólt."

A lecseréléséig több mint tíz kilométert futó futballista gólpasszt is adott, csak éppen a mindkét csapatot több téves ítélettel sújtó Manuel Gräfe játékvezető les címén nem adta meg Vedad Ibisevic gólját – utólag elismerve, hibázott asszisztenseivel együtt.

„Az eredmény tökéletesen visszaadja, hogy jelentős fölényben futballoztunk, a találkozó után láttam is Szalai Ádámon, hogy igencsak el van keseredve. Azzal biztattam, hogy nem fognak kiesni, ehhez szerintem még kettőt kell nyerniük, márpedig erre képes a Mainz, hiszen jó csapat" – vélekedett Hajnal Tamás.

STUTTGART–MAINZ 4–1 (Hajnal gólja 0:11-től)

Legfrissebb hírek

NB II: a 18. forduló mérkőzései – ÉLŐ eredménykövető!

Labdarúgó NB II
1 perce

NB II: Tiszakécskei LC–Soroksár SC

Labdarúgó NB II
4 perce

NB II: Békéscsaba 1912 Előre–Vasas FC

Labdarúgó NB II
7 perce

NB II: Karcagi SC–Szeged-Csanád GA

Labdarúgó NB II
9 perce

Szemerei Levente minden idők harmadik legjobb magyar maratoni eredményét futotta

Atlétika
12 perce

Lapunk főszerkesztője is jelölt az AIPS Europe végrehajtó bizottságába

Egyéb egyéni
13 perce

Téli olimpia: aranyéremmel zárta pályafutását a kanadai szabadstílusú síző – videó

Téli olimpia 2026
23 perce

Kinevezték a Nottingham új vezetőedzőjét – hivatalos

Angol labdarúgás
32 perce
Ezek is érdekelhetik