Mainz: a klub ragaszkodik a riválisok által csábított Szalaihoz

2012.04.18. 11:54
Címkék
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Mainz 05 ragaszkodik a VfL Wolfsburg és a Borussia Mönchengladbach által csábított magyar csatárához, Szalai Ádámhoz. Axel Schuster klubmenedzser szerint a 24 esztendős, válogatott támadó marad a következő idényre is.

„Senki sem keresett meg minket és Ádámot sem – utalt többek között a Wolfsburg érdeklődésére Axel Schuster a Rhein-Zeitungnak. – Hosszú sérülése után jól érzi magát a csapatban, és örül, hogy állandó játéklehetőséghez jut. Rengeteget beszélgetünk vele, ám a klubváltás sosem kerül szóba. Tudjuk, hogy Ádám logikusan gondolkodik. Tárgyalunk vele szerződésének meghosszabbításáról, számítunk rá a következő idényben is.″

Szalai szerződése 2013 júniusában jár le a Mainznál, Schuster szerint azonban csak akkor fog távozni, ha a Mainznál jobb pozíciójú csapat tesz neki ajánlatot.

Legfrissebb hírek

Szenegál vezet a szünetben!

Foci vb 2026
2 perce

Közeli lövéssel vezet Szenegál Belgium ellen – videó

Foci vb 2026
11 perce

Egy héten belül lesz szövetségi kapitány az Olasz Labdarúgó-szövetség elnöke szerint

Foci vb 2026
41 perce

Az angol–kongói meccs dióhéjban

Foci vb 2026
41 perce

Támadót szerződtetett az NB II-es DVTK, többekkel még tárgyalnak, s távozó is van

Labdarúgó NB II
44 perce

Pedri szerint a spanyolok célja a vb-döntő

Foci vb 2026
46 perce

Elkezdődött a Belgium–Szenegál összecsapás!

Foci vb 2026
52 perce

Pedri: Még mindig aranyesélyesek vagyunk

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik