Stuttgart: Hajnal lehet Ibisevic érkezésének áldozata - sajtóhír

Vágólapra másolva!
2012.01.27. 11:06
Címkék
Hajnal Tamás lehet Vedad Ibisevic érkezésének áldozata a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő VfB Stuttgartnál. Az egyik helyi lap szerint a Hoffenheimtől érkező bosnyák támadó miatt Bruno Labbadia vezetőedző átalakítja a csapat játékrendszerét, s ezt a magyar válogatott középpályás bánhatja.

A Stuttgarter Zeitung szerint a csatárok mögött irányító Hajnal kiszorulhat a kezdőből az új játékrendszer miatt, ám az is elképzelhető, hogy ez nem történik meg, s megmarad a helye a 4–1–3–2-es új hadrendben.

A Borussia Mönchengladbach elleni vasárnapi bajnokin a Stuttgart minden bizonnyal az imént említett felállással kezd, s két védekező játékos, William Kvist és Zdravko Kuzmanovics is szerepet kap. Ennek ellenére Hajnal Tamás is ott lehet a kezdőben.

Legfrissebb hírek

Madaras Norbert: Az olimpiai ciklusok elején a legkönnyebb újítani

Vízilabda
13 perce

Harmadszor rendezték meg a Grosics Gyuláról elnevezett kapusedző-konferenciát

Labdarúgó NB II
32 perce

Ebben az idényben már nem játszik Jánó Zétény

Légiósok
47 perce

Áll a bál a kameruni válogatottnál az Afrika-kupa előtt – Samuel Eto'ót támadja a kirúgott szövetségi kapitány

Minden más foci
57 perce

Keresztes Krisztián: Borítani akarjuk a papírformát a Celtic ellen

Légiósok
1 órája

Január elején Miamiban vívja második profi bokszmeccsét Veres Roland

Ökölvívás
1 órája

Szőke Alexet és Vitek Dáriust jutalmazta a Nemzetközi Birkózószövetség

Birkózás
1 órája

Férfi kézilabda: Chema Rodríguez kihirdette a válogatott keretét az Eb-felkészülésre

Kézilabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik