Bundesliga 2.: a Rostock több ezer jegyet eladott a zárt kapus meccsére

Vágólapra másolva!
2011.12.14. 22:03
Címkék
A német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Hansa Rostock több ezer jegyet értékesített a vasárnapi, Dynamo Dresden elleni bajnokira – igaz, a mérkőzést a helyszínen egyetlen szurkoló sem tekintheti meg, hiszen az zárt kapus lesz.

A Rostockra a november 19-i, St. Pauli elleni mérkőzés (1–3) után kitört zavargások miatt szabtak ki büntetést, ám a klub csaknem 2500 jegyet értékesített a vasárnapi, zárt kapus bajnokira.

A szurkolók azért vásároltak jegyeket – amelyek ára öt és húsz euró között mozgott –, hogy kifejezzék szolidaritásukat a klub felé. A mérkőzés emlékére néhány pólót is áruba bocsátottak.

A Hansa Rostock 18 forduló után az utolsó helyen szerénykedik a tabellán, eddig mindössze egyszer győzött a bajnokságban – épp a Király Gáborral felálló 1860 München ellen (2–0).

Legfrissebb hírek

Csorba Zsófia Európa-bajnok C–1 5000 méteren

Kajak-kenu
29 perce

Eastbourne-i tenisztorna: Bondár Anna nem jutott a főtáblára

Tenisz
46 perce

MotoGP: Marc Márquez mindent vitt Mugellóban

Egyéb autó-motor
1 órája

Kipakolta szekrényét Hidi Patrik a BVSC-Zuglónál

Labdarúgó NB II
1 órája

A napokban várható döntés a DAC Konferencialiga-indulásáról

Minden más foci
1 órája

Valkusz Máté nyerte meg a nyíregyházi tenisztornát

Tenisz
1 órája

Úszás: a legtöbb pont elsőséget, a legtöbb érem második helyet ért

Utánpótlássport
1 órája

Vas Blanka kiakadt a rendezőkre a dániai bukása után

Kerékpár
2 órája
Ezek is érdekelhetik