Bundesliga 2.: Király és Lázok is vesztes csapat tagja volt

2011.09.25. 15:35
Címkék
A német labdarúgó-másodosztály 9. fordulójának vasárnapi mérkőzésein nem termett babér a magyar érdekeltségű csapatoknak. A Király Gáborral a kapuban felálló 1860 München 2–0-ra kikapott a Greuther Fürthtől. Nagy hátrányt jelentett a münchenieknek, hogy a 13. percben azonnali piros lappal kiállították az egyik középső védőjüket, a listavezető Fürth pedig maximálisan kihasználta az emberelőnyt. Lázok János együttese, a Duisburg 2–1-es vereséget szenvedett idegenben a Bochumtól. A magyar játékos a 72. percben, 1–1-es állásnál lépett pályára.
BUNDESLIGA 2.
9. FORDULÓ
Bochum–Duisburg 2–1
Greuther Fürth–1860 München 2–0
Hansa Rostock–Karlsruhe 1–1
Az élmezőny: Greuther Fürth 22, Fortuna Düsseldorf 21, St. Pauli 19
BUNDESLIGA 2.
9. FORDULÓ
Bochum–Duisburg 2–1
Greuther Fürth–1860 München 2–0
Hansa Rostock–Karlsruhe 1–1
Az élmezőny: Greuther Fürth 22, Fortuna Düsseldorf 21, St. Pauli 19

 

Legfrissebb hírek

A kiesés után lemondott Skócia szövetségi kapitánya

Foci vb 2026
1 perce

Jön a folytatás!

Foci vb 2026
2 perce

Az üzbégek vezetnek a félidőben, a kolumbiai–portugál mérkőzésen még nem esett gól

Foci vb 2026
17 perce

Elkezdődött a Kolumbia–Portugália és a Kongói DK–Üzbegisztán mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Kolumbia–Portugália 0–0

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Kongói DK–Üzbegisztán 0–1

Foci vb 2026
1 órája

Az L-csoportban is befejeződtek a küzdelmek, Anglia, Horvátország és Ghána is továbbjutott

Foci vb 2026
1 órája

Horvátország Ghána legyőzésével csoportmásodikként jutott tovább

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik