Videó: a nürnbergi védő leköpte a Bayern München klasszisát

Vágólapra másolva!
2010.11.16. 09:58
Címkék
Szégyenteljes dolgot tett a Nürnberg argentin légiósa, Javier Pinola a vasárnapi, Bayern München elleni mérkőzésen a német labdarúgó-bajnokságban, amikor leköpte a bajorok középpályását, Bastian Schweinsteigert. Pinola megbánta a tettét és hétfőn bocsánatot kért a német játékostól.

A meccs közben a két játékos többször is oda-odarúgott a másiknak, ráadásul a Bayern futballistája a könyökét is használta, ami után végleg betelt Pinolánál a pohár.

„Ezért tőlem Pinola akkora rúgást kapott volna, hogy kirepül a stadionból" – mondta a német Sky Sportsnak a rekordbajnok klub elnöke, Franz Beckenbauer, akit nagyon felháborítottak a történtek.

A dél-amerikai bekk hétfőn felhívta telefonon Schweinsteigert és bocsánatot kért. „Szégyellem magam, nem lett volna szabad megtörténnie, nagyon sajnálom"

ÍME AZ ESET !
 

 

 

 

Legfrissebb hírek

Befejeződött a SZEOSZ 21 napos kihívása

Csupasport
42 perce

Nemzetközi porondon íródik tovább az esztergomi tündérmese

Kézilabda
45 perce

Woltemade egy Chelsea elleni duplával feledtette az öngólját, iksz lett a vége

Angol labdarúgás
52 perce

NB I: Paksi FC–Nyíregyháza Spartacus FC

Labdarúgó NB I
1 órája

A ráadásban egyenlített a ZTE az MTK ellen

Labdarúgó NB I
1 órája

Sallaiért Londonból jelentkeztek – csillagászati összegért engednék el

Légiósok
2 órája

Karácsonykor is a legizgalmasabb sportpillanatokkal készül a közmédia

Egyéb egyéni
2 órája

Női kézilabda NB I: már hét játékos távozott Dunaújvárosból

Kézilabda
3 órája
Ezek is érdekelhetik