Schalke: Magath visszaszólt a Bayern elnökének és a kapitánynak is

2010.03.26. 19:41
Címkék
Felix Magathot, a Schalke vezetőedzőjét nem kell félteni. Miután Uli Hoeness, a Bayern München elnöke és Joachim Löw német szövetségi kapitány a bajorok győzelmével véget érő Német Kupa-elődöntőt követően a gyep minőségére panaszkodott, a szakember nem késlekedett a riposzttal.

„Fogalmam sincs, kinek a feladata, hogy a német pályák minőségét véleményezze, de elképzelhető, hogy a Bayern elnökének és a kapitánynak a jogköre ez" – nyilatkozta Magath.

A Schalke vezetőedzője azon kapta fel a vizet, hogy a bajorok továbbjutását hozó kupaelődöntő (Schalke–Bayern 0–1)után Hoeness és Löw is kritizálta a gelsenkircheni stadion gyepszőnyegének állapotát.

„Ha nem két héttel korábban kezdtük volna a tavaszi szezont a szövetségi kapitány kérésére, akkor a gyep is biztosan jobb állapotban lenne – támadta a kapitányt Magath, aki azt is hozzátette, csapata is volt már hasonló helyzetben. –  A negyeddöntőben, az Osnabrück ellen hasonló körülmények között léptünk pályára, mi mégsem nyafogtunk."

Legfrissebb hírek

0.14-es xG a két csapattól egy félidő alatt – eddig nem lesz klasszikus a Panama–Ghána

Foci vb 2026
12 perce

Panama meglepi Ghánát? – elkezdődött az első éjjeli meccs

Foci vb 2026
1 órája

2 gól, 7 lövés, 2 kulcspassz – Harry Kane lett a horvátok elleni vb-meccs legjobbja

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Ghána–Panama

Foci vb 2026
1 órája

Anglia megidézte a mitikus londoni döntőt, Kane utolérte Linekert a horvátok ellen

Foci vb 2026
1 órája

10 meccs, 0 gól – Cristiano Ronaldónak 2022 óta nem sikerül betalálnia nagy tornákon

Foci vb 2026
1 órája

Harry Kane: Teljes gázzal mentünk, és a horvátok nem tudták tartani a lépést

Foci vb 2026
1 órája

Csütörtöki sportműsor: kezdődik a csoportkör 2. fordulója a labdarúgó-vb-n

Minden más foci
1 órája
Ezek is érdekelhetik