Bundesliga: megbüntették a bírót kritizáló Wichniareket

2008.11.07. 00:40
Címkék
Háromezer eurós büntetést kell fizetnie az Arminia Bielefeld labdarúgójának, a lengyel Artur Wichniareknek.
A csatár a Bayern München ellen 3–1-re elvesztett mérkőzés után nyilatkozott visszafogottnak nem nevezhető módon a játékvezető Markus Schmidtről.„Sokáig 1–1 volt, de tizenkét ember ellen nem nyerhettünk. Mindenki örülhet, győzött a Bayern” – kommentált Wichniarek.
Legfrissebb hírek

200. válogatott meccsét játszó Luka Modricot ünnepelték társai Panama legyőzése után

Foci vb 2026
7 perce

Nulla változása a kolumbiai és a kongói kezdőben

Foci vb 2026
22 perce

Vb 2026: Kolumbia és a Kongói DK sem változtatott – íme, a kezdőcsapatok!

Foci vb 2026
23 perce

Statisztikák: Luka Modric a negyedik világon, aki elérte a 200. válogatottságot

Foci vb 2026
31 perce

Horvátország fél gőzzel is nyert, Panama már nem juthat tovább a csoportkörből

Foci vb 2026
50 perce

Horvátország egygólos győzelmet aratott Panama ellen

Foci vb 2026
52 perce

Budimir remek csere volt, az ő góljával verte meg Panamát Horvátország – videó

Foci vb 2026
1 órája

Gól nélküli első félidő után folytatódik a Panama–Horvátország mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik