Németország: Aílton a Hamburghoz szerződik

Vágólapra másolva!
2006.01.24. 17:13
Címkék
A Besiktas labdarúgócsapata a szezon végéig kölcsönadja a Hamburger FC-nek a brazil Aíltont (képünkön). A török klub ma jelentette be, hogy megegyezett a német Bundesligában szereplő együttes vezetőivel.

Aíltonért 450 ezer eurót kap a Besiktas, amely abban is megállapodott a Hansa-város csapatával, hogy a kölcsönszerződés lejártakor a Hamburg 1,75 millió euróért elsőbbséggel vásárolhatja meg a csatárt, ha akarja.

A Bundesligában a 2003–2004-es idényben gólkirályi címet szerzett brazil támadó nem érezte jól magát Törökországban, ezért régóta arról szóltak a vele kapcsolatos sajtóhírek, hogy visszatérne Németországba.

A Werber Brement 28 góllal bajnoki címhez segítő Aílton a 2004–2005-ös évadot a Schalke 04 csapatánál töltötte, és júliusban igazolt a Boszporusz partjára.
Legfrissebb hírek

Curling vegyes páros olimpiai selejtező: vereséggel kezdtek a magyarok

Téli sportok
4 perce

Barátja féken tartására készül a rutinos Szabó János

Labdarúgó NB I
15 perce

Wembanyama visszatért, a Spurs az OKC-t legyőzve bejutott az NBA-kupa döntőjébe – videó

Amerikai sportok
27 perce

A 100. NB I-es mérkőzésére készülő Szuhodovszki Soma: Volt, hogy elkényelmesedtem

Labdarúgó NB I
56 perce

A németek másodszor vagy a norvégok ötödször? – jön a női kézi-vb döntője

Kézilabda
1 órája

Banai Dávid: Ezt a fél szezont ez a győzelem sem teszi szebbé

Labdarúgó NB I
1 órája

Pavlova és Sviatchenko győzött párosban a négy nemzet műkorcsolya- és jégtáncbajnokságon

Téli sportok
9 órája

A Liverpool megerősítette Slot állását; Szuhodovszki Soma a Fradi ellen jubilálhat

E-újság
9 órája
Ezek is érdekelhetik