Rendőrség: feladta magát az emberölés miatt keresett futballista

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2011.12.09. 10:57
Címkék
Önként jelentkezett a rendőrségen Herczku Szabolcs és Mészáros Tibor, akik ellen európai elfogatóparancsot adtak ki a két hete eltűnt szolnoki házaspár ügyében – tájékoztatta a rendőrség az MTI-t.

Szabó Zita, a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője elmondta: kétséget kizáróan bebizonyosodott, hogy az eltűnt szolnoki házaspár holttestét találták meg egy Újszász melletti dögkútban.

A rendőrök a kihallgatások eredményeként kedden találtak rá a két holttestre, és bebizonyosodott, hogy a november 17-én lakásukról eltűnt Baunok házaspár tetemét találták meg – közölte.

A bűncselekmény miatt körözött Herczku Szabolcs és Mészáros Tibor csütörtökön önként megjelent a Nemzeti Nyomozó Iroda budapesti épületében, ahol őrizetbe vették őket, és kezdeményezik előzetes letartóztatásukat. Kihallgatásuk jelenleg folyamatban van.

Legfrissebb hírek

Marco Rossi: Ha nincs már meg bennem a tűz, biztosan távozom

Magyar válogatott
24 perce

Öt ponttal nyert a címvédő Fenerbahce a kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
6 órája

„Megcsináltam a házi feladatot” – a meccs emberének megválasztott Szoboszlai Dominik a Marseille elleni szabadrúgásgóljáról

Bajnokok Ligája
6 órája

Marco Rossi: Elfogadtam volna a felmentésemet; Szoboszlai-góllal Liverpool-siker

E-újság
6 órája

Főhajtás a Ló-havas előtt – Csinta Samu publicisztikája

Labdarúgó NB I
7 órája

Nélkülük – Deák Zsigmond jegyzete

Légiósok
7 órája

Csütörtöki sportműsor: Ferencváros–Panathinaikosz az Európa-ligában

Minden más foci
7 órája

Kiállítás, rontott büntető, de így is simán nyert, és biztosan a nyolc között végez a Bayern München

Bajnokok Ligája
7 órája
Ezek is érdekelhetik