Lyon: a zseniális szabadrúgáslövő Juninho edzőként térne vissza

2011.10.05. 16:59
Címkék
Juninho Pernambucano, a zseniális szabadrúgásairól elhíresült brazil futballista a L'Equipe-nek elmondta, karrierje befejezése után visszatérne korábbi csapatához, a francia élvonalbeli Olympique Lyonhoz – edzőként.

„Nagyon csalódott voltam, amikor elhagytam Lyont, úgy éreztem, tartozom még a csapatnak. Jelenleg a Vascóban futballozom, és nagyon élvezem a játékot, úgy érzem, még egy szezon van bennem. Remélem, egy nap tagja lehetek a Lyon edzői stábjának. Imádom a labdarúgást, és ezért gondolom úgy, hogy tréner leszek, még ha ez nem is egyszerű feladat" – fogalmazott Juninho.

Juninho 2001 és 2009 között erősítette az Olympique Lyont, mely időszak alatt több, mint 250 mérkőzésen lépett pályára a csapat színeiben.

Legfrissebb hírek

Csere: ennyi volt Muslera vb-karrierje

Foci vb 2026
19 perce

Videó: Muslera újabb hibája után vezetnek a spanyolok

Foci vb 2026
41 perce

Baena-góllal vezetnek a spanyolok, jelenleg továbbjutó a Zöld-foki-szögetek – félidők

Foci vb 2026
45 perce

Megszavazta a képviselő testület, Benedek Tiborról a Margit-szigeten neveznek el sétányt

Vízilabda
1 órája

Kollégánk ott van Guadalajarában a spanyol–uruguayin

Foci vb 2026
1 órája

Hogyan zárul a H-csoport? Elkezdődött mindkét meccs

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Zöld-foki-szigetek–Szaúd-Arábia 0–0

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Uruguay–Spanyolország 0–1

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik