Botrány tört ki egy megyei másodosztályú labdarúgó-mérkőzésen: a Rábakecöl–Fertőd találkozón a vendégek játékosát, Németh Ferencet a 65. percben – a hazaiak harmadik gólja után – kiállította a játékvezető, majd a 27 éves futballista nemes egyszerűséggel leütötte a bírót – írja a kisalfold.hu.
Némethet előbb kiállította a játékvezető, majd a futballista leütötte a bírót a 3–0-s rábakecöli győzelemmel véget érő összecsapáson. A bírót – aki feljelentést tett a fertődi futballista ellen – kórházba szállították.
A Fertőd eddig mind a hét mérkőzését elvesztette a Győr-Moson-Sopron megyei másodosztályú bajnokságban, ezzel utolsó a tabellán, míg a Rábakecöl a hetedik.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







