Fegyelmi eljárás indulhat a Bolgár Labdarúgó-szövetség ellen, mert a hazai szurkolók rasszista megjegyzésekkel sértegették az angol Ashley Youngot a két válogatott szeptember 2-án rendezett szófiai Európa-bajnoki selejtezőjén.
A bolgár szimpatizánsok ráadásul pirotechnikai eszközöket is dobáltak a pályára a 3–0-s szigetországi sikert hozó találkozón. Az összecsapás után Lothar Matthäus, a bolgár csapat később menesztett szövetségi kapitánya is bocsánatot kért a drukkerek viselkedése miatt.Matthäus, a bolgár csapat később menesztett szövetségi kapitánya is bocsánatot kért a drukkerek viselkedése miatt.
Az európai szövetség október 13-án foglalkozik az üggyel.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







