Bár a Manchester City Blackburn elleni szombati bajnokiján sérülés miatt le kellett cserélni Sergio Agüerót, a City argentin csatárát, és kéthetes kihagyást jósolnak neki a klub orvosai, a játékos leszögezte: hétfőn hazautazik a világbajnoki selejtezőre készülő válogatott keretéhez.
„Megkönnyebbültem, mert az orvos azt mondta, nem sérült meg az izmom. Megyek is haza Argentínába” – írta a Twitteren Agüero, aki ott lehet pénteken a chileiek, kedden pedig a venezuelaiak elleni vb-selejtezőn.
David Platt, a City másodedzője vasárnap még azt mondta, Agüero ágyéksérülése két hét múlva jön helyre annyira, hogy a játékos mérkőzésen szerepelhessen.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik





