Letartóztatták a román labdarúgó-játékvezetők szövetségének elnökét, Vasile Avramot. A szakember 25 ezer amerikai dollár kenőpénzt fogadott el egy üzletembertől, s egy román bíróság határozata szerint 29 napig előzetes letartóztatásban lesz.
Az ügyészek állítása szerint egy Sorin loan Terbea nevű üzletember azért adta a pénzt Avramnak, hogy biztosítsa, az FCM Targu Mures mérkőzésein csak „elfogadott” játékvezetők fújják a sípot.
A bíróságon az is kiderült, hogy Avram helikopterrel utazott Terbeához, s az utat az üzletember fizette.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







