Újabb csapatot zártak ki a görög élvonalbeli labdarúgó-bajnokságból: az Aszterasz Tripoliszt a második ligába száműzte a szövetség, ráadásul 300 ezer eurós pénzbüntetés fizetésére is kötelezte.
A bundabotrányba keveredő Aszterasz elleni bizonyítékok vizsgálata után döntött úgy a görög labdarúgóliga, hogy kizárja a tripoliszi együttest. A klub – mely fellebbezhet a döntés ellen – elnöke szerint ez azonban teljesen irracionális.
A 16 csapatos bajnokságból korábban már kizárták az Olympiakosz Voloszt és a Kavalát, s az Aszterasz száműzése után immáron mindössze 13 gárda tagja az élvonalnak.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik






