Az MLS-ben megrendezett LA Galaxy–Alajuelense találkozón (2–0) David Beckham előbb remekül tekert középre egy szögletet, amiből Omar González gólt fejelt, majd a második félidőben olyan jól ugratta ki csapattársát, hogy az az akció is góllal zárult.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik




