Érdekes módon kezdődött a Sivasspor–Rad Beograd felkészülési labdarúgó-mérkőzés. A török csapat játékosai ugyanis a találkozó előtt egy iszlám rituális szertartás keretein belül megöltek egy bárányt és megitták a vérét, ezzel „doppingolva" magukat.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik



