Érdekes dolog történt a holland másodosztályú labdarúgó-bajnokság utóbbi fordulójában lejátszott FC Oss–Almere City mérkőzésen. A találkozó lefújása után a játékvezető, Edwin van de Graaf az öltöző felé tartott, amikor egy mozgássérült hazai szurkoló speciális járművével neki hajtott. A drukker valószínűleg csapata 4–3-as vereségét – az Oss négygólos hátrányból majdnem visszajött fél óra alatt – és a sárga lapok számát – hétből hatot a hazai együttes játékosai kaptak – kérhette számon a bírón.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik






