Az orosz labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában a Dzsudzsák Balázst is foglalkoztató Anzsi Mahacskala 2–1-re legyőzte hazai pályán a Dinamo Moszkvát. A mérkőzés után Gadzsi Gadzsijev, a hazaiak vezetőedzője elsősorban annak örült, hogy a Szpartak elleni 0–3 után együttese ismét megszerezte a három pontot, s nyilatkozatában kitért a két nyári szerzemény, Jurij Zsirkov és Dzsudzsák teljesítményére.
„Kemény mérkőzésen vagyunk túl, elégedett vagyok a játékosok hozzáállásával, és azzal, ahogy talpra álltak a Szpartaktól kapott pofon után. Jurij Zsirkov a mérkőzésen több pozícióban is szerepelt, és meggyőző teljesítményt nyújtott, és Dzsudzsák Balázs is sokkal jobban játszott, mint a korábbi összecsapásokon” – nyilatkozta Gadzsijev.
Dzsudzsák Balázs mérkőzés utáni nyilatkozatát itt olvashatja!
Dzsudzsák Balázs mérkőzés utáni nyilatkozatát itt olvashatja!
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik





