Csereként lépett pályára a kecskemétiek volt légiósa, Sindou Dosso az izraeli Hapoel Ironi Risonban a Beitar Jerusalem elleni vesztes Totó-kupa-mérkőzésen, adta hírül a kecskemetite.hu.
Az elefántcsontparti támadó együttese 1–0-ra kikapott a Ligakupának beillő sorozat csoportkörének 3. fordulójában, amelyet követően együttese egy győzelemmel és immár két vereséggel áll a negyedik, utolsó helyen, az első győzelmét megszerző Beitar mögött.
Dosso három nappal ezelőtt egy évre kölcsönben került az izraeli élvonal újoncához.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







