Ma került sor a Magyarország–Szovjetunió retró labdarúgó-mérkőzésre, amelyet a két csapat 1986-os világbajnoki csoportmeccsének 25. évfordulója alkalmából rendeztek meg Telkiben. Bár az ellenfél többször is vezetett, a második félidőben már két gól is volt az előnye, végül sikerült egyenlítenünk, így a lefújáskor 5–5-öt mutatott az eredményjelző.
Az egyik oldalon Igor Belanov, a másikon Détári Lajos lőtt három gólt az első félidőben. Utána Igor Nicsenko is megmutatta tudását, ezzel lett 4–3 a szünetre. 5–3-as hátrányban Kovács Kálmán és Szokolai László is betalált, kialakítva a „barátságos döntetlent".
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik






