Copa América: a házigazda Argentína Kolumbiával sem bírt

2011.07.07. 04:37
Címkék
A második csoportkör is kezdetét vette a Copa Américán. Az A-csoport rangadóján a házigazda argentinok a kolumbiaiak ellen szerették volna megszerezni első győzelmüket a tornán, de végül a döntetlennek is örülhettek.

Az egységes kolumbiai válogatott több gólhelyzetet is kialakított, de még az üres kapuba sem tudtak betalálni. A közönség kifütyülte Lionel Messiéket.

A mérkőzésről bővebben itt olvashat.


COPA AMÉRICA, A-CSOPORT
Argentína–Kolumbia 0–0 (0–0)
Santa Fé, Cementerio de los Elefantes, 47 ezer néző. Vezette: Sálvio Fagundes (brazil)
Argentína: Romero – Zabaleta, Burdisso, Gabriel Milito, Javier Zanetti – Banega (Higuaín, 72.), Mascherano, Cambiasso (Gago, 61.) – Lavezzi (Agüero, 61.), Messi, Tévez
Kolumbia: Luis Martínez – Zúniga, Perea, Yepes, Armero – Carlos Sánchez, Guarín, Adrián Ramos (Elkin Soto, 89.), Abel Aguilar, Dayro Moreno (Mosquera, 91.) – Radamel Falcao (Teófilo Gutiérrez, 87.)
Sárga lap: Aguilar (7.)

 

 

Legfrissebb hírek

Hangolódj a BL-döntőre most szombaton: BL-döntő jegy, BL-trófea, rekordkísérlet és több száz nyeremény vár az Erzsébet téren!

Bajnokok Ligája
5 perce

Tizenhat év után újra a francia élvonalban – ez még Novak Djokovicsot is szóra bírta

Francia labdarúgás
11 perce

Itt a Paks bejelentése, eldőlt Böde Dániel jövője!

Labdarúgó NB I
17 perce

Snowboard: Bécsy Balázs maradt a magyar szövetség elnöke

Téli sportok
39 perce

Arne Slot: Kerkez előtt ragyogó jövő áll, felért Robertson szintjére

Angol labdarúgás
57 perce

Női kosárlabda NB I: Rátkai Eszter távozott a bajnok Pécstől, folytatás Szekszárdon

Kosárlabda
1 órája

Tóth Rajmund: Örülök a meghívónak, de először klubtörténelmet kell írni

Labdarúgó NB I
1 órája

„Ezt csak a legjobbak tudják" – sokat kritizált középpályását dicsérte a Palace-meccs után Guardiola

Angol labdarúgás
1 órája
Ezek is érdekelhetik