Eredivisie: Dennis Bergkampot nevezték ki az Ajax másodedzőjévé

2011.06.29. 18:37
Címkék
A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Ajax Dennis Bergkampot nevezte ki a csapat másodedzőjévé. A korábbi holland klasszis így Frank de Boer vezetőedző munkáját segítheti.

Bergkamp 2008-ban kapott lehetőséget egykori klubjánál, az Ajaxnál. Azóta folyamatosan lépet előre a ranglétrán, az UEFA edzőképző tanfolyamára járt, majd az amszterdami csapat utánpótlás edzője lett.

Most megkapta a lehetőséget az első csapatnál. A 42 éves szakember korábban kijelentette, hogy egyszer szívesen lenne egykori klubja, az Arsenal menedzsere is.

Legfrissebb hírek

Francia reneszánsz Angyalföldön – Simon Zoltán publicisztikája

Labdarúgó NB I
6 órája

Nagy meccs lesz – Thury Gábor jegyzete

Labdarúgó NB I
6 órája

Lenny Joseph: Bátornak és hatékonynak kell lennem a kapu előtt; Arne Slot: Elegendő ideig pihentünk a PSG után

E-újság
6 órája

Kétgólos hátrányból, emberelőnyben fordított a Lens a Toulouse ellen

Francia labdarúgás
6 órája

Szombati sportműsor: három NB I-es meccs, Veszprém–Szeged a férfi kézi MK-ban, Magyarország–Norvégia a női hoki-vb-n

Minden más foci
6 órája

Véget ért az alapszakasz, ők folytathatják a rájátszásban a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
6 órája

Ikszelt Tóth Balázsékkal a Coventry, 25 év után visszajutott a Premier League-be

Angol labdarúgás
6 órája

Jégkorong-vb: újabb szlovák siker, ezúttal a norvégok ellen

Jégkorong
6 órája
Ezek is érdekelhetik