Brazília: Luiz Felipe Scolari megúszta a 12 meccses eltiltást

Vágólapra másolva!
2010.08.26. 17:23
Címkék
A brazil Palmeiras labdarúgócsapatának vezetőedzője, a dél-amerikai ország nemzeti csapatával szövetségi kapitányként 2002-ben világbajnoki címet szerző Luiz Felipe Scolari megúszta a 12 meccses eltiltást, miután nem találták bizonyítottnak, hogy verbálisan valóban súlyosan megsértett volna egy játékvezetőt.

A szakember az augusztus 14-i Atlético PR ellen 2–0-ra megnyert bajnokin keveredett szóváltásba a találkozó játékvezetőjével, ami nem maradt visszhang és következmények nélkül.

Az első hírek még a tréner 12 meccses eltiltásáról szóltak, de a döntést meghozó testület nem látta indokoltnak a büntetést.

Scolari azonban ettől függetlenül önkritikát gyakorolt, és megígérte, hogy a jövőben uralkodik érzelmein és indulatain. A brazil tréner vehemens stílusa miatt már korábban is több alkalommal került összetűzésbe úgy a játékvezetőkkel, mint az újságírókkal.

Legfrissebb hírek

Vasárnapi sportműsor: három meccs az NB I-ben, forduló az NB II-ben és az NB III-ban is

Minden más foci
1 órája

Hornyák Zsolt csapata megtréfálta a Ferencvárost; Káprázatos ünnepséget szervezett a Magyar Ökölvívók Szövetsége a Hősök terén

E-újság
1 órája

Darts: Tizedik WDF-tornáját nyerte meg Tekauer Gréta Budapesten

Egyéb egyéni
1 órája

Az Alavés hajrágóllal győzte le a Levantét

Spanyol labdarúgás
2 órája

Saját élőink – Ballai Attila publicisztikája

Magyar válogatott
2 órája

Szombat esti kohászat – Malonyai Péter jegyzete

Kosárlabda
2 órája

HunGarian Baja: Krotov nyert, Lukács az ötödik!

Egyéb autó-motor
2 órája

Robertson pazar csatában legyőzte O’Sullivant

Egyéb egyéni
2 órája
Ezek is érdekelhetik