Labdarúgás: Ronaldóval fociztak a Coldplay zenekar tagjai

2010.03.03. 09:47
Címkék
Koncertsorozatuk szünetében Ronaldóval és a Corinthians többi játékosával fociztak a Grammy-díjas brit Coldplay zenekar tagjai, akik a brazil sztárt egy mezzel is meglepték, amelyen a „Coldplay" és a „Viva la Vida" feliratok szerepelnek.

John Buckland, Guy Berryman és Will Champion a Corinthians mezét viselték a közös játék alkalmával a brazil csapat edzőpályáján.

Az énekesnek, Chris Martinnak pihenésre volt szüksége az esti koncert előtt, így ő nem vett részt az eseményen – közölte a helyi média.

RONALDO ÉS A COLDPLAY
 

 

Legfrissebb hírek

Szerdai sportműsor: hat magyar a téli olimpián, Szeged–Barca a kézi BL-ben, rájátszás a labdarúgó BL-ben

Minden más foci
11 perce

A svédek is bejutottak a negyeddöntőbe a férfi jégkorongtornán

Téli olimpia 2026
1 órája

Tíz hét szünet után nagy rangadókkal folytatódik a férfi kézilabda BL csoportköre

E-újság
1 órája

Téli olimpia: Nakai Ami vezet a női műkorcsolyázók rövidprogramja után

Téli olimpia 2026
1 órája

Piros-fehér-zöld a zászló – Kovács Erika jegyzete

Téli olimpia 2026
1 órája

„Az ember legnagyobb, mikor játszik” – Kő András publicisztikája

Téli olimpia 2026
1 órája

Oftebro duplázott, Nagy Konrád felesége is aranyérmes lett – ez történt kedden a téli olimpián, infóközpont

Téli olimpia 2026
1 órája

Rába ETO: Pardavi Károlytól szombaton, Magyar Lajostól jövő kedden vesznek végső búcsút

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik