Argentína: súlyos balesetet szenvedett az olimpiai bajnok labdarúgó

2009.12.26. 16:31
Címkék
Súlyos autóbalesetet szenvedett az argentin Diego Buonanotte, a River Plate labdarúgója, akit hazájában az utóbbi évek egyik legnagyobb felfedezettjének tartanak.

 

A 21 esztendős futballista szülővárosa közelében, az országúton karambolozott, és a legközelebbi kórházba, Santa Fébe szállították.

A rendőrség további részleteket nem közölt, csupán annyit, hogy a balesetben hárman haltak meg, a játékos állapota pedig „nagyon súlyos".

A középpályás iránt nagy volt az érdeklődés az utóbbi hetekben: az Atlético Madrid, a Sunderland és a Cruz Azul is szemet vetett rá. Buonanotte tagja volt a pekingi olimpián aranyérmes argentin csapatnak.

Legfrissebb hírek

Norvégia már 8 arannyal vezeti a téli olimpia éremtáblázatát

Téli olimpia 2026
4 órája

Kanada negyeddöntős a férfi jégkorongtornán a téli olimpián

Téli olimpia 2026
4 órája

Szombati sportműsor: három NB I-es meccs; öt magyar versenyző a téli olimpián; pályán a Liverpool

Minden más foci
5 órája

Szoboszlai Dominik visszatér; Mátéfi Eszter 60, Szalai György 75 éves

E-újság
5 órája

Malinin csak nyolcadik, kazah olimpiai bajnokot avattak műkorcsolyában

Téli olimpia 2026
5 órája

Téli olimpia: Kónya 72., Büki 86. lett 10 kilométeren, dráma a férfi műkorcsolyázóknál – ez történt pénteken, infóközpont

Téli olimpia 2026
5 órája

Boldog békeidők – Csillag Péter publicisztikája

Minden más foci
5 órája

Továbbra is nyeretlenek a címvédő svédek a férfi curlingtornán

Téli olimpia 2026
5 órája
Ezek is érdekelhetik