Hearts: a szélső szerint bajnokok lehetnek jövőre, ha László marad

2009.04.15. 12:24
Címkék
Andy Driver, a Hearts angol szélsője a Daily Recordnak elmondta, úgy véli, a következő idényben még a bajnoki címért is versenyben lehetnek, ha László Csaba marad az együttes menedzsere.
„Az elmúlt idényben a játékosok maguk alatt voltak, de ebben a szezonban mindenki szívesen jár edzésre, és fejlődni akar a tréningeken. Ha a klub meg tudja tartani menedzserünket, László Csabát és a csapatot, akkor jövőre nagyszerű eredményeket érhetünk el.”
Legfrissebb hírek

„Gyászol a Real Madrid, miután a Pool felfedezte a szerződéshosszabbításnak nevezett ősi varázsigét” – szurkolói reakciók Szoboszlai hosszabbítására

Angol labdarúgás
11 perce

A Ghetto Kids már New Yorkban készül Shakirával közös fellépésére a vb-döntő félidei show-jában

Foci vb 2026
16 perce

Podgoricai nevelés érkezett a Csíkszeredához

Minden más foci
16 perce

Jubileumi kiírás előtt a DAC női kézisei, történelmi igazolás

Kézilabda
29 perce

Döntős visszaszámlálás: a legtöbb gól itt, a legtöbb nullára lehozott meccs ott

Foci vb 2026
36 perce

Szoboszlai Dominik: Őrület, milyen gyorsan elszaladt ez a három év!

Légiósok
55 perce

Megvannak az ellenfelek: kisorsolták a magyar válogatott programját minden idők legnagyobb socca-világbajnokságára

Minden más foci
1 órája

Már a legjobbakkal veszi fel a versenyt, remek eredményt ért el a morzine-i vb-n

Csupasport
1 órája