Ausztria: Csizmadia Csaba gólt szerzett az osztrák kupában

2007.03.14. 00:22
Csizmadiának volt oka ma az örömre
Az osztrák kupa negyeddöntőjében a Mattersburg Csimadia Csabával a soraiban lépett pályára a másodosztályú Lustanau gárdája ellen. A védő szerezte az első találatot, s 3-1-es győzelmükkel már az elődöntőben vannak a mattersburgiak.

Az első félidőben sokáig nem tudtak dűlőre jutni egymással a csapatok. A 47. percben viszont Fuchs beadására Csizmadia Csaba érkezett, s fejese a hálóban kötött ki.

A második félidőben a Bayern Münchent és az Udinesét is megjárt Carsten Jancker góljával növelték előnyüket a vendégek, s Fuchs 69. percbeli gólja után minden eldőlt, így Erbek ráadásbeli gólja már csak szépségtapasz volt a Lustenau számára.

AUSZTRIA, STIEGL-KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
FC Lustenau – Mattersburg 1-3 (Erbek 90., ill. Csizmadia 47., Jancker 58., Fuchs 69.)