Paraguay: bajnokságot nyert, majd lemondott a Libertad edzője

2006.12.11. 21:54
Címkék
Lemondott posztjáról Gerardo Martino (képünkön), a paraguayi Libertad labdarúgócsapatának vezetőedzője, miután együttesével megnyerte a bajnoki címet – jelentette a Reuters brit hírügynökség.

Az argentin szakember úgy nyilatkozott, hogy ha Juan Angel Napoutot választják meg a Paraguayi Labdarúgó-szövetség elnöke – jelenleg Oscar Harrison tölti be ezt a posztot –, akkor őt kéri fel szövetségi kapitánynak.

"Komoly ajánlatot kaptam Juan Angel Napouttól, és a Libertad számára rendkívül káros lenne, ha velem kezdené az előszezont, majd elhagynám a csapatot" – magyarázta döntését Martino.

A szakember kijelentette: biztos benne, hogy Napout megnyeri az elnökválasztást, amelynek egyébként még nem tűzték ki az időpontját.

Martino ebben a szezonban nemcsak a bajnoki címet nyerte meg a Libertaddal, de a Libertadores-kupában is eljutott az elődöntőig. Útközben elbúcsúztatta az argentin River Plate-et is, mígnem a legjobb négy között kiesett a későbbi győztes brazil Internacional ellen.
Legfrissebb hírek

A Skorpió utcai fiúk – Malonyai Péter publicisztikája

Foci vb 2026
14 perce

Egyiptomi varázslat – Smahulya Ádám jegyzete

Foci vb 2026
14 perce

Keddi sportműsor: Portugália–Üzbegisztán, Anglia–Ghána, Panama–Horvátország a vb-n

Birkózás
19 perce

Vihar miatt félbeszakadt a franciák meccse

Foci vb 2026
23 perce

Horváth Ferenc szerződését meghosszabbította az NB III-as Tatabánya

Labdarúgó NB II
31 perce

Messi és Messi!!!; Kenéz György: 70

E-újság
51 perce

Az eredmény nem változott a szünetig, de leszakadt az ég

Foci vb 2026
52 perce

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
1 órája
Ezek is érdekelhetik