Az életbe térjen vissza

A. A.A. A.
Vágólapra másolva!
2009.07.29. 01:36
Címkék

Este nyolc óra után Jean Todt, a Ferrari korábbi csapatfőnöke jött ki a kórházból, aki a keddi napját Felipe Massának és családjának szentelte.

„Felipe barátjaként jöttem ide, magánemberként – mondta a kórház bejárata előtt, a látogatás végén. – Felipe megismert, ami nagyon mélyen megérintett.”

A pilótával való találkozás után az olasz csapat korábbi vezetője Felipe Massa családjával töltötte a délutánt. A távolabbi jövő szempontjából fontos, Jean Todtot is érintő kérdés, hogy a baleset után visszatérhet-e még a tavalyi vb-második brazil a pályára. A Nemzetközi Automobilszövetség elnöki tisztére pályázó francia Todt számára azonban egyelőre csak Massa egészsége a fontos, mint elmondta: „Nem az a kérdés most, hogy visszatérhet-e Felipe a Formula–1-be, hanem hogy visszatérjen az életbe.”

Legfrissebb hírek

La Liga: Lookman már orvosin az Atlétinél – hivatalos

Spanyol labdarúgás
4 perce

NB I: a horvát élvonalból szerződtetett labdarúgót a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
45 perce

Schmidt Ádám: A sportnak meg kell maradnia kiemelt stratégiai ágazatként

Egyéb egyéni
59 perce

A nagyon könnyűektől a nagyon nehezekig – 10 kérdés a téli olimpiák történetéből

Téli sportok
1 órája

Pályakerékpáros Eb: Lovassy nem jutott tovább 1 kilométeren

Kerékpár
1 órája

Milánó 2026: Japán új éremcsúcsot szeretne elérni

Téli sportok
1 órája

Végleges a 2027-es vizes vb menetrendje

Úszás
1 órája

Megtalálta az útját – boldogságot ad neki a terepultrázás

Csupasport
1 órája
Ezek is érdekelhetik