Schumacher visszatér?

2009.07.27. 23:26
Címkék

Bár a következő Formula–1-es futam csak augusztus 23-án lesz, a Ferrari vezetői hétfő este Maranellóban már arról tárgyaltak, ki helyettesítse Felipe Massát a következő futamokon. Marc Gené tesztpilóta ideális választásnak tűnik, hiszen hazájában, Spanyolországban rendezik meg az Európai Nagydíjat. Sokak szerint azonban máshol keres utódot az istálló. Németországban persze szóba került Michael Schumacher visszatérése, és bár meglepő, Stefano Domenicali csapatfőnök nem tartja lehetetlennek a 2006 végén visszavonuló hétszeres világbajnok visszahívását.

„Nem lenne helyes most rögtön igent vagy nemet mondani. A héten átgondoljuk Schumi valenciai bevetésének esélyeit is, de természetesen most Massa felépülése a legfontosabb” – idézte Domenicalit a Tagesspiegel.

Willi Weber, Schumacher menedzsere ugyanakkor a Hungaroringen cáfolta az értesüléseket. A hármas rajtszámú autóra sokak szerint Fernando Alonso is jó eséllyel pályázik, főleg ha az FIA érvényben tartja a Renault Európai GP-re szóló eltiltását.

Legfrissebb hírek

Eb-győzelem, újságíró, csapatvezető és tulajdonos – ez történt a legutóbbi vb-szereplő olasz kerettel

Olasz labdarúgás
49 perce

„Ma is inspirációt jelent a futballrajongók számára” – Claude Makélélé megemlékezett Puskás Ferenc születésnapjáról

Minden más foci
53 perce

Jövő csütörtökön indul a jegyértékesítés a nagyközönség számára a Los Angeles-i olimpiára

Egyéb egyéni
1 órája

Ahol egy pacsi Szoboszlaival felbecsülhetetlen – xG-n innen, benchmarkon túl

Magyar válogatott
2 órája

Olvasóinknál Tóth Balázs volt a görögök elleni felkészülési mérkőzés legjobbja

Magyar válogatott
2 órája

A pótselejtezős kudarc után Lewandowski lemondhatja a válogatottságot

Foci vb 2026
2 órája

Figo lesz az egyik csapatkapitány a budapesti BL-döntő előtti gálameccsen

Bajnokok Ligája
2 órája

Potternél előkerül a cowboykalap, Barbarez a nyugalom szobra volt – reakciók a vb-pótselejtezők után

Foci vb 2026
3 órája
Ezek is érdekelhetik