A nagyok nyakán lihegve

2009.07.12. 00:13
Címkék

Elégedetten dörzsölhetik a te nyerüket a Mattersburg vezetői, a nyáron Zalaegerszegről szerződtetett Waltner Róbert ugyanis az eddigi négy előkészületi mérkőzésen hat gólt szerzett. A válogatott csatár az ETO ellen is betalált.

Minden gólnak egyformán örülök – kezdte Waltner Róbert. – Akkor is boldog vagyok, ha nagy erővel a felső sarokba lövöm a labdát, de akkor is, ha a hátamról pattan be a kapuba. A győri kapus például a hasamra ütötte a labdát, onnan került a gólvonal mögé.

Az elmúlt bajnokságban a kilencedik helyen végzett a Mattersburg. Mit gondol, segítségére lehet az osztrák együttesnek?

Azt mondják a vezetők, újra meghatározó csapat leszünk az osztrák élvonalban. Bár el kell ismerni, a három nagy, az Austria, a Rapid és a Salzburg között dől el a bajnoki cím, de azon leszünk, hogy ott lihegjünk a nyakukon.

Több országban légióskodott, mostani sorsával mennyire elégedett?

Noha harmincegy éves vagyok, nem tartom magam öreg labdarúgónak. Egy plusz egyéves szerződést kötöttem a Mattersburggal, és úgy készülök, hogy kitöltöm ezt az időt. Később kezdtem a felkészülést, mint az osztrákok, de köszönhetően Csank János edzésmódszereinek, cseppet sem vagyok lemaradva a társaktól.

Legfrissebb hírek

Wimbledon: Noskovával és Kosztyukkal lett teljes a női elődöntő mezőnye

Tenisz
16 perce

Gyulay Zsolt: Szeretnénk több versenyt rendezni, a MotoGP-t illetően is kompromisszumkészek vagyunk

Egyéb autó-motor
20 perce

Paredes és Upamecano szerezte a legtöbb labdát a nyolcaddöntőben

Foci vb 2026
34 perce

Szöllősi György maradt az MSÚSZ elnöke

Egyéb egyéni
37 perce

Újra történelmet írt a legjobb női dartsos, jöhet Magyarországra

Egyéb egyéni
42 perce

Négy új játékost, közte egy volt válogatottat is bejelentett a Videoton

Labdarúgó NB II
1 órája

Meggyőző adat, hogy miért éri meg másodikként kezdeni a tizenegyespárbajban

Foci vb 2026
1 órája

A Zalagerszeg 19 éves belső védővel erősített

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik