Úszás: tizenhat úszó utazik a római vizes világbajnokságra

MTI MTIMTI MTI
2009.06.29. 13:00
Címkék
Tizenhat magyar úszó utazik a július 16-án kezdődő római vizes világbajnokságra, amelyen mindegyikük a saját maga által választott dresszben versenyezhet – hangzott el a magyar szövetség (MÚSZ) hétfői sajtótájékoztatóján.
Kiss László szövetségi kapitány szerint a nyolc-nyolc férfi és női indulóból a háromszoros olimpiai ezüstérmes Cseh László mellett Kis Gergő és az Athénban második Gyurta Dániel éremesélyes, illetve a hölgyek közül Verrasztó Evelyn és Hosszú Katinka. Gyárfás Tamás, az MÚSZ elnöke elmondta, hogy az ob után háromórás vitát követően döntött úgy az elnökség, hogy az Arena sportszergyártó céggel fennálló szerződés ellenére mindenki olyan dresszben úszik, amilyenben akar. A szerződésszegés anyagi következménye a klubokat terheli, ez egy verseny kapcsán maximum 40 ezer euró lehet. Felhívjuk tisztelt előfizetőink figyelmét, hogy az MTI-vel kötött szerződés értelmében a javításokat kötelesek végrehajtani a felhasznált anyagon!
Legfrissebb hírek

Hatalmas volt az öröm Dél-Afrikában is – videó

Foci vb 2026
5 perce

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
21 perce

Suscsák Máté és Vámosi Georgina lettek az év futsalosai

Labdarúgó NB I
30 perce

Népsport: A vesztesek hangja

Népsport
33 perce

Íme, a mai, holnap hajnali felhozatal!

Foci vb 2026
39 perce

Jürgen Klopp véleménye a kötelező ivószünetekről

Foci vb 2026
51 perce

Elképesztő statisztika Undav kapcsán

Foci vb 2026
1 órája

Ferenczi István második lett a himalájai ultraversenyen

Csupasport
1 órája
Ezek is érdekelhetik