Hozták a papírformát

K. E.K. E.
2009.04.11. 01:34
Címkék

Nyolc felnőtt kettős, nyolc klubpáros állt rajtkőre Dunaújvárosban, a 30. alkalommal megrendezett Arany Üst nemzetközi utánpótlásversenyen.

A viadal legnagyobb érdeklődéssel várt megméretésén a klubok versenyzői 2x50 métert úsztak pillangón, majd száz méterenként kiesett az utolsó páros. A Jövő SC-Veolia három duót is indított, a hazai színeket Takács Krisztián és Bordás Beatrix képviselte, és medencébe ugrott az Ajka képviseletében Kis Gergő és Kiss Kata. No és persze a hazai pillangókirály, Cseh László sem hiányozhatott – Peking háromszoros ezüstérmese Dara Eszterrel vágott neki a küzdelemnek.

Sikerrel.

A Kőbánya SC párosa meggyőző fölénnyel utasította maga mögé a Hős Péter, Verrasztó Evelyn kettőst, a harmadik hely pedig a dunaújvárosi Takács, Bordás duónak jutott.

„Hajnali négy óra negyven perckor már az uszodában voltunk, hiszen hétfőn elkezdtünk egy újabb felkészülési makrociklust. Keményen alapozunk, vagyis Laciék meglehetősen fáradtan versenyeztek Dunaújvárosban. Győzni akartak, győzni jöttek, és győztek is. De még nem ünnepelhetnek, hiszen nagyszombat reggelén még vár rájuk egy edzés a Kőér utcai uszodában” – mondta el Turi

György, a kőbányaiak mestere.

Legfrissebb hírek

Íme, a tizenhat kieső ország hivatalos vb-helyezése

Foci vb 2026
1 perce

Különleges cipőben futballozott a curacaói középpályás

Foci vb 2026
23 perce

Díjugrató-vk: ír győzelem, Dömse Tamás legjobb magyarként negyedik lett

Egyéb egyéni
32 perce

Öttusa-vk-döntő: Szép Balázs remek futással tizedikként ért célba – videó

Egyéb egyéni
41 perce

Akropolisz rali: Ogier győzött Görögországban

Egyéb autó-motor
43 perce

A rájátszás előtt Franciaország a vb favoritja az Optánál

Foci vb 2026
44 perce

Mennyből a pokolba: egyik pillanatról a másikra szertefoszlottak az iráni remények – videó

Foci vb 2026
52 perce

Sipos Adrián: Örökké hálásak leszünk Chema Rodrígueznek

Kézilabda
54 perce
Ezek is érdekelhetik