Csak az edzőváltás zavaró

MOLNÁR CSABAMOLNÁR CSABA
Vágólapra másolva!
2009.01.20. 23:50
Címkék

A Király-kupa negyeddöntőjében két párharc pikánsnak ígérkezik, hiszen az egyikben barcelonai házirangadóra kerül sor, a másikban pedig a Valencia és a Sevilla találkozik.

Barcelonában áll a bál! No nem a hétről hétre lenyűgöző előadásokkal kirukkoló FC Barcelona, hanem az Espanyol háza táján. A ligaelső pusztán amiatt lehet bosszús, hogy a szerdai házigazda kitiltotta a vendégszurkolókat a Montjuic Stadionból. Pep Guardiola egyelőre nem árulta el, milyen összeállításban küldi pályára csapatát, csak anynyit mondott, jobb lenne, ha még mindig Mané lenne az ellenfél edzője, mert az ő szisztémáját már ismeri, de őt a vasárnapi, málagai 4–0-s vereség után menesztették, a Barca ellen már az idei harmadik szakvezető, az argentin Mauricio Pochettino ül az Espanyol kispadján.

A Valencia játékosai harci díszben várják a sevillaiakat, ellenük akarják kiköszörülni a hét végi bilbaói bajnokin – az utolsó pillanatban bekapott góllal – elszenvedett vereség okozta csorbát. „Senki se felejtse el, hogy mi vagyunk a címvédők! Ez különleges rangot jelent. Higgyék el, szerda este, a meccs lefújása után senki sem fog emlékezni arra, mi történt Bilbaóban” – üzent a kétkedőknek David Villa.

Legfrissebb hírek

A Nagyszombaté lett a Szlovák Kupa

Minden más foci
4 perce

Hét év után visszatér az olimpiai bronzérmes jégtáncos páros

Téli sportok
21 perce

Egyelőre nem bír egymással O’Sullivan és Csao Hszin-tung a sznúker-vb elődöntőjében

Egyéb egyéni
25 perce

Megrendítő vallomás: gyermeke elvesztéséről beszélt a korábbi érdi kézilabdázó

Kézilabda
57 perce

Piros Zsombor a nyolc között az ostravai tornán

Tenisz
1 órája

Gálfi Dalma könnyed győzelemmel elődöntős Vicben

Tenisz
1 órája

Verstappen kihagyja a miami sajtónapot – apai örömök elé néz

F1
1 órája

„Így nem lehet játszani” – Cassano az Intert szapulta a barcelonai meccs után

Bajnokok Ligája
1 órája
Ezek is érdekelhetik