Barcelona vagy Gummersbach

S. J.S. J.
Vágólapra másolva!
2008.12.01. 02:10
Címkék

A magyarok egyik legjobbja Putics Barna (TuSEM Essen) volt, aki 2005-ben játszott a Nyíregyházán junior vb-bronzot szerző csapatban.

Szép emlékek fűzik ehhez a városhoz, ám karrierje szempontjából most az a legfontosabb kérdés, hogy elhagyja-e Essent.

Felejthetetlen élmény volt a nyíregyházi világbajnokság, s örülök, hogy ezt a remek közönséget újra jól szórakoztattuk. Essen? Csapatom, amelynek erre az évadra kölcsönadott az MKB Veszprém, anyagi gondokkal küzd, de a bajnokságot mindenképpen szeretné befejezni. Lehet, hogy nélkülem.

Visszatér Veszprémbe?

Rövidesen beszélek a veszprémi és az esseni vezetőkkel, addig semmi konkrétumot nem tudok mondani.

Milyen lehetőségek közül választhat?

Ott még nem tartunk, hogy választhassak, de már keresett a Barcelona és a Gummersbach is. Néhány napon belül kiderül, hogyan tovább.

Legfrissebb hírek

Világjátékok: a nyolc közé jutás a célja a fallabdázó Farkas Balázsnak

Egyéb egyéni
3 perce

Már a PSG sztárját is szeretné a Liverpool; megvált középpályásától a Chelsea – csütörtöki transzferhíradó

Minden más foci
19 perce

Az első kiemelt Zverev és második Fritz sem jutott döntőbe Torontóban

Tenisz
36 perce

iPhone 13 és iPhone 13 Pro Max 2025-ben: még mindig megéri vagy sem?

Egyéb egyéni
37 perce

…és Darnyi Tamás berúgta az ajtót

Népsport
38 perce

Mezei Szabolcs: Nekem már Topolyán van feladatom

Légiósok
52 perce

Gálfi Dalma nem jutott főtáblára Cincinnatiben

Tenisz
58 perce

Puskás Ferenc két mondata a döntőben – keressük a magyar futball legjobb idézetét!

Magyar válogatott
1 órája
Ezek is érdekelhetik